Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moja Legend coupe KA8
#61
Stoi wysoko jak koza. C124 Off-Road Edition. To może jeszcze C126 do kolekcji?
Odpowiedz
#62
Zauważyłem, że antena jest krzywo
Odpowiedz
#63
Antena jest w coupe pochylona mocno do tyłu, wszystko oryginał Hirschmanna Uśmiech .
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#64
Żartowałem Uśmiech Po Elblągu jeżdżą ze dwa - trzy takie Mercedesy. Godnie się prezentują.
Odpowiedz
#65
Spoko Uśmiech ... Antenę to sam na dniach zmieniałem z manuala na elektryczną, bo manual mnie irytował z ciągłym wyciąganiem i chowaniem, teraz nie muszę o tym myśleć.

PS. Ale mimo to, antena i osprzęt dedykowana do MB coupe Uśmiech . A felgi? chyba jednak znowu zmienię na oryginalne 8 dziurowce...
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#66
(07-04-2013, 5:29 )Krzysztov napisał(a): Stoi wysoko jak koza. C124 Off-Road Edition. To może jeszcze C126 do kolekcji?
Raczej CL420 albo CL500, SECa to raczej nie trafię...
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#67
No i stanęło na razie na R129 500...

[Obrazek: th_sl500_1_zps9b05afe7.jpg]
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#68
(08-03-2014, 16:19 )dr.big napisał(a): No i stanęło na razie na R129 500...
[/URL]

Gratuluję!
Mocna V8 z solidnymi NM musi powodować banana na twarzy...
5cio litrówka to chyba najbardziej optymalny silnik do niego w sensie moc/spalanie..
Sądzę że szukałeś odpowiedniego egzemplarza, jak z blachą na krawędziach drzwi i błotników?
Chyba pierwszy raz widzę ciemny brąz skóre w tym kolorze nadwozia, czy one takie wychodziły? Chyba że kolory na zdjęciu trochę przekłamane...
Legend KA8 + Civic Eg B18 N/A 210 HP + Merc 300SL R129
Odpowiedz
#69
Nie ma rdzy, jeden właściciel i garażowany. Wychodziły, kolor to jakaś java, dokładny numer mam gdzieś zapisany

[Obrazek: srodek_zpsea58181a.jpg]
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości