Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rdza na tyle/ ćwiartka KA7
#11
przed chwilą dzwoniłem mówił, że do Legenda nie ma reparaturek. Ewentualnie od czegoś innego mógłby dopasować,ale to potrzebny samochód jest. Możesz podać mi numer do lakiernika? spróbuje więcej się dowiedzieć, albo jakbyś mógł to sam się dowiedz co i jak z tymi reparaturkami.
Odpowiedz
#12
(01-20-2013, 20:26 )Michałxxxx napisał(a): mi wstawiali reperaturkę z lewej strony i była dostępna w zwykłym sklepie z częściami blacharskimi. koszt ok 140zł i dzień czasu czekać

rozumiem, że była to reperaturka od accorda?
Odpowiedz
#13
Mówili mi że jest od Legenda,potrzebna była tylko lewa a prawa niczym się nie różni.Lakiernik pracuje 60km ode mnie, mam nie aktualny nr. Jeżeli da mi się to za skocze do niego jutro i spróbuje się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat ale z tego co pamiętam to właśnie w tym sklepie co podałem była zamawiana. Aktualne wiadomości od razu przekaże.
Odpowiedz
#14
sory że przeciągnąłem ale nie miałem czasu zaskoczyć na internet. Upewniłem się u lakiernika i podaje namiary na sklep gdzie kupił reperaturke od Legenda:
ul. Kolejowa 14
15-701 Białystok
woj. podlaskie
tel. 85 664 34 94
Odpowiedz
#15
szczęściarz Uśmiech
Odpowiedz
#16
Dzwoniłem przed chwila do tego sklepu i niestety nie maja repaeaturek do legenda i nigdy ich nie mieli. Mowil gość, ze na pewno z innego auta to bylo. Teraz kwestia czy to był accord czy może coś lepiej pasuje:-)
Odpowiedz
#17
kiedyś dotne z kartonu sobie promień błotnika i wparuje na jakiś plac z autami w markecie lub w komisie i będę mierzył Uśmiech
Odpowiedz
#18
prócz accorda z tego co się orientuję nie ma nic Smutny
roboty przy tym też podobno tyle, że blacharze wymyślają nowe cenniki
Odpowiedz
#19
co oni pier..... od reperaturka od legenda zamawiana w tym sklepie na 1000% od żadnego accorda nie pasowane.
Odpowiedz
#20
hmmm no to mamy mały konflikt... Może daj numer do swojego lakiernika? pogadam z nim może coś więcej mi powie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości