Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zacinanie się licznika kilometrów
#1
Cześć,
mam mały problem. Już 3 razy zablokował mi się licznik przebytych kilometrów. Raz na 140km i potem ani jeden licznik (głowny, dodatkowy) nie pokazywał ile przejechałem. Później zablokowało się na 17,7 km. A raz na około 112 km.
Jak naciskam przycisk do resetu ilości km to chyba wraca to do normy (jeszcze nie potwierdzoneJęzyk - za mało przypadków było).

Co może być przyczyną?? VSS ostatnio wymieniałem..

Aha załączam fotki, na których widać jakby między 9 tką a 7mką     była dziwna przerwa. Czy to normalne?
A na drugim zdjęciu (tam gdzie zliczane są wszystkie kmy)     widać 5tke która jest wyraźnie w innym kolorrze niż pozostałe. Dwie liczby po lewej stronie też były takie ... ciemne. Czy to normalne?Język
Sory jeżeli te pytania są banalne, ale mało się znamUśmiech

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
A moze byl krecony? Nie pamietam czy u mnie tez tak krzywo sa cyferki. Sprawdze...
Odpowiedz
#3
Zdecydowanie nie ma takiej przerwy.

PS. Wskazówką na kręcony raczej to nie jest, bo to bębenek przebiegu dziennego, no chyba że jest on połączony z ODO. Tak wydaje się być "na chłopski rozum", ale nie wiem, nie rozbierałem ...
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#4
Oba liczniki są połączone.
Odpowiedz
#5
czyli może to być wina samych zegarów?
Odpowiedz
#6
mam pytanie. Czy jak wymienię całe zegary, to będę mógł jakoś "wklepać" ilość kilometrów, które już zrobiłem? Czy jak to działa??
Odpowiedz
#7
(01-29-2013, 20:07 )jarolissimus napisał(a): Oba liczniki są połączone.
Zgadza się Uśmiech .

@Grzesiek: Może to Ci pomoże -> http://www.lingshondaparts.com/honda_car...k_03=21196


Edit: Ja bym wogóle nie grzebał, tylko kupił używany.
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#8
Chyba właśnie tak zrobię. Kupie nowy. Tylko teraz kwestia czy można bez problemu ustawić licznik na właściwy przebieg?? (ponieważ raczej ten używany będzie inny od tego który jest u mnie)
Odpowiedz
#9
Co się tak przejmujesz przebiegiem? Wklepać inny, ustawiać bo jest niewłaściwy... Ważne żeby działał chyba? Ja miałem uszkodzony vss, więc też nie wiem jaki mam przebieg, mimo że widzę Oczko
Odpowiedz
#10
Ustawić można ale przy ręcznym kręceniu kilometr przekręcisz powiedzmy w minutę. Więc przy dużych różnicach powodzenia Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości