Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaślepka przy regulatorze lusterek - co tam powinno być?
#1
Pewnie też macie z tym miejscu zaślepkę. Zastanawiam się od dawna jaki przełącznik miał w tym miejscy być. Czy w innych wersjach coś tam było, czyli zrobili po prostu jedno dodatkowe miejsce extra? ;-)

Myślałem, że może jest tam miejsce na przycisk przednich czujników parkowania? A może coś takiego jak na filmie?
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=qQLvLxlbTt0
W sumie przydatny gadżet. :-)
Pozdrawiam,
Andrzej
Odpowiedz
#2
(01-27-2013, 5:20 )ahaman napisał(a): Pewnie też macie z tym miejscu zaślepkę. Zastanawiam się od dawna jaki przełącznik miał w tym miejscy być. Czy w innych wersjach coś tam było, czyli zrobili po prostu jedno dodatkowe miejsce extra? ;-)

Myślałem, że może jest tam miejsce na przycisk przednich czujników parkowania? A może coś takiego jak na filmie?
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=qQLvLxlbTt0
W sumie przydatny gadżet. :-)

prawdopodobnie spryskiwacz reflektorów, ale trzeba by popytać użytkowników KB2 /prawdopodobnie tam to było montowane/.
Odpowiedz
#3
ten rusek ma Acure czy Hondę?
v6
Odpowiedz
#4
(02-10-2013, 19:21 )wujekmetal napisał(a):
(01-27-2013, 5:20 )ahaman napisał(a): Pewnie też macie z tym miejscu zaślepkę. Zastanawiam się od dawna jaki przełącznik miał w tym miejscy być. Czy w innych wersjach coś tam było, czyli zrobili po prostu jedno dodatkowe miejsce extra? ;-)

Myślałem, że może jest tam miejsce na przycisk przednich czujników parkowania? A może coś takiego jak na filmie?
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=qQLvLxlbTt0
W sumie przydatny gadżet. :-)

prawdopodobnie spryskiwacz reflektorów, ale trzeba by popytać użytkowników KB2 /prawdopodobnie tam to było montowane/.

W KB2 w tym miejscu też jest zaślepka...
Kolega w Acurze KB1 też w tym miejscu ma zaślepkę...
Dziwna sprawa.
Pozdrawiam,
Andrzej
Odpowiedz
#5
blokada zaplonu?
blokada wszystkich drzwi?
czujniki parkowania?
Odpowiedz
#6
Sprawa już wyjaśniona - w KB2 są w tym miejscu dwa przyciski - od czujników parkowania i wyłączający spryskiwacze reflektorów (przydatna sprawa :-)).
Pozdrawiam,
Andrzej
Odpowiedz
#7
Mam pytanko i stwierdziłem że zadam je w tym wątku. mianowićie mam KB1 i jak uruchomię spryski szyby to z automatu uruchamiają mi się spryski xenów.czy da radę jakoś to rozdzielić/wyłączyć bo najczęściej chodzi mi tylko o szybę a nie o lampy i mi bryzga nie potrzebnie. Dodam że poprzedni właściciel zrobił sobie takie cudo że xeny palą się zawsze, niezależnie jaką mamy wybraną opcję OFF/ON/AUTO/postojówki.
Odpowiedz
#8
To w takiej sytuacji musisz to cudo wyłączyć gdyż przekaźnik sprysków cały czas widzi włączone światła i pryska również na nie.
W normalnym układzie gdy masz wyłączone światła spryskiwacze w zderzakach nie włączaja sie.
Odpowiedz
#9
Tak przypuszczałem, dzięki.To pociągnę jeszcze wątek oświetlenia.Zauważyłem że w moim KB1 postojówki w lampach mam koloru takiego błękitnego, podczas gdy inni mają kolor standardowych żarówek.Mam coś specjalnego, czy po prostu poprzedni właściciel też skołował jakieś cudeńko?Dodam że mam pakiet podświetlenia wnętrza i podświetlenie klamek-nie wiem czy nie jest to powiązane.
Odpowiedz
#10
(04-29-2013, 23:38 )ahaman napisał(a): Sprawa już wyjaśniona - w KB2 są w tym miejscu dwa przyciski - od czujników parkowania i wyłączający spryskiwacze reflektorów (przydatna sprawa :-)).

chyba jak się trafi wersję - w KB2 (honda, nie acura) widziałem tylko spryskiwacze :
[Obrazek: 26ba079ef8db13b4med.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości