Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend KA9 99 by Jasinski
#11
Auto już na wrocławskich blachach.
A dzisiaj:
- wymiana kompresora klimy, kilku przewodów, nabicie, sprawdzenie całego układu kosztowało... 1680 zł, ale na 2 lata mam gwarancję.
- bardzo mi nie leży pomarańczowy kolor na aucie, dlatego już pomarańczowe kierunki wypadly i chwilę popracowałem nad tyłem folią i wyszło coś takiego. Jeszcze nie wiem czy mi się podoba, w rzeczywistości bardziej na czerwono niz pomarańczowo świeci... Są oryginalne czerwono-białe lampy z wersji z 2004 ale ciężko je dostać i pewnie koło 2000 zł za komplet.

[Obrazek: DSC06600.JPG]

https://plus.google.com/photos/115708405...9126794706

Jutro nowe klocki na tył (TRW) i wymiana wszystkich łączników stabilizatora.
Odpowiedz
#12
z tak lampami wyglad niestety gorzej moim zdaniem ori z 2004 to na tak;p
Odpowiedz
#13
(04-27-2013, 19:03 )maciek0701 napisał(a): z tak lampami wyglad niestety gorzej moim zdaniem ori z 2004 to na tak;p

OMG a w po jakiemu to napisane? Oczko
Odpowiedz
#14
(04-28-2013, 1:23 )Peter napisał(a):
(04-27-2013, 19:03 )maciek0701 napisał(a): z tak lampami wyglad niestety gorzej moim zdaniem ori z 2004 to na tak;p

OMG a w po jakiemu to napisane? Oczko

Yakuza gryps Szczęśliwy
HONDA Legend KA9 2000r.
Odpowiedz
#15
Oprócz klocków i wszystkich łączników, pomalowane na srebrno wszystkie zaciski, poprawione mocowanie prawego spryskiwacza reflektora i rzucony wosk na auto. Oczywiście, po 2 godzinach zaczęło lać. I leje dalej. Kurde.
Odpowiedz
#16
Ale pięknie działasz przy aucie i to mi się podoba Uśmiech Modyfikacja lamp mniej ale to kwestia gustu.
Odpowiedz
#17
Dzięki!
Dzisiaj do legendarnych rachunków doszło 530 zł, za 4 łączniki stabilizatorów, klocki TRW z tyłu, poprawa montażu prawego sprysku. Zaciski na srebrno, jak z fabryki.

Plany na dalej:
- wymiana czujników parkowania
- naprawa poziomowania ksenonów
- konserwacja i czyszczenie skóry
- wymiana filtrów i oleju.
Odpowiedz
#18
Przepraszam, że post pod postem.

Dzisiaj Honda wylądowała w SPA u kolegi z forum mitsumaniaki.pl, od 17 do 21.30 była ciężka walka. Pucowanie, zaprawki, polerka i woskowanie. Powiem tak: oniemiałem jak zobaczyłem samochód Uśmiech Mój poziom uwielbienia do tego auta przebił wszystkie poprzednie auta razem wzięte ( w tym dwa Toledo Oczko )

[Obrazek: DSC_0735.jpg]


https://plus.google.com/photos/115708405...9449078753

Jutro, pojutrze jakaś normalna sesja. W sobotę Honda wiezie nowożeńców do ślubu!
Odpowiedz
#19
Kilka pierdołek zrobiłem, bo stęskniłem się za grzebaniem przy aucie.

Było:
[Obrazek: IMAG0710.jpg]
Jest:
[Obrazek: IMAG0709.jpg]

Z listwy schodził lakier i brzydko to wyglądało, na razie schnie ale będzie jak z fabryki.

[Obrazek: IMAG0711.jpg]

[Obrazek: IMAG0713.jpg]

[Obrazek: IMAG0714.jpg]

[Obrazek: IMAG0715.jpg]

Już chyba z 8-9k km zrobione od lutego, codziennie do pracy, naprawdę jestem zadowolony z Hondy Uśmiech Jutro kolejne mycie i sprzątanie samochodu a później na Bielany na spot, zostałem zaproszony przez gości z Mitsumaniaki.pl. Jak ktoś myśli nad dużym i wygodnym autem za znośne pieniądze - polecam Legenda Uśmiech

Z planów:
- rozrząd
- ciemne szyby
- nowe oryginalne dywaniki...
Odpowiedz
#20
Listwa spod dolnej uszczelki tylnej szyby została pomalowana ?
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości