Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MODYFIKACJA KA9
#11
Gratuluję zdrowego rozsądku, ponad połowa ludzi zmieniających tarcze zapomina o jak istotnej rzeczy jaką jest dokładne wyczyszczenie piasty przed założeniem nowych tarcz. Co zatrważające znaczna część mechaników tego nie robi.
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz
#12
Są to podstawy wiedzy mechanika, więc nie przesadzaj z tą ,,zatrważającą częścią".
Jak w każdym stadzie i tu są czarne owce.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#13
(02-05-2013, 22:12 )greenxpower napisał(a): klocki EBC ale znajomy mi odradził (ma założone w Clio 2.0), ponieważ mojej KA9 używam na co dzień, często przemieszczam się na małych dystansach przez co nie był bym w stanie rozgrzać hamulców do optymalnej temp pracy.
Może on ma założone redy, ewentualnie żółte, te trzeba trochę rozgrzać, natomiast greeny łapią od razu, zwłaszcza przy tarczy TG.
Odpowiedz
#14
(02-08-2013, 21:07 )paola napisał(a):
(02-05-2013, 22:12 )greenxpower napisał(a): klocki EBC ale znajomy mi odradził (ma założone w Clio 2.0), ponieważ mojej KA9 używam na co dzień, często przemieszczam się na małych dystansach przez co nie był bym w stanie rozgrzać hamulców do optymalnej temp pracy.
Może on ma założone redy, ewentualnie żółte, te trzeba trochę rozgrzać, natomiast greeny łapią od razu, zwłaszcza przy tarczy TG.

Być może Oczko
...teraz się cieszę z tego co założyłem, i tak na razie musi pozostać Przytulanie
Odpowiedz
#15
(02-07-2013, 5:21 )zibi54 napisał(a): Są to podstawy wiedzy mechanika, więc nie przesadzaj z tą ,,zatrważającą częścią".
Jak w każdym stadzie i tu są czarne owce.

Uwierz widzę setki aut w tygodniu i niestety to jakie podstawowe błędy robią mechanicy to normalnie szok. A czyszczenie piast przed założeniem nowych czy nawet czyszczenie używanych przed ponownym ich założeniu to niestety straszna rzadkość.
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz
#16
To Ty pracujesz w warsztacie czy na parkingu pod marketem?
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#17
(02-09-2013, 22:19 )zibi54 napisał(a): To Ty pracujesz w warsztacie czy na parkingu pod marketem?

Miało być w miesiącu.
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz
#18
[/b]greenxpower[b] co nowego w modach ?
Odpowiedz
#19
Zapodaj filmik z tym wydechem od MG
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości