Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LEGEND 2007 - jaki LPG ???
A ja chciałem założyć Prins VSI 2.0 ale oni jakoś mało zainteresowani są sprzedażą. Jeśli chodzi o sprzedaż i obsługę klienta dno totalne - myślę, że Bareja miałby niezłe pole do popisu. Co ciekawe centra w Holandii ma takie samo fatalne podejście do klienta jak ich tutejszy niby dyrektor sprzedaży. Nie są w stanie powiedzieć na kiedy sprowadzą elementy instalacji, może w przeciągu 10 tygodni. Dziwne, że takie firmy istnieją. Samego działania ich rozwiązań chyba nie będzie dane mi przetestować.
Odpowiedz
A po co PRINSA ? Załóż STAG-a sprawdzony i przetestowany . To jest normalny silnik wolnossący z wtryskiem pośrednim - nie ma lepszego silnika pod LPG .
Czasami -lepsze jest wrogiem dobrego
Odpowiedz
Prinsa z trzech powodów:

1. Jakość materiałów, nawet wiązka jest inna w dotyku, grubsze izolacje, inne materiały
2. Zasada działania oparta o wtryski liniowe i pobieranie danych z komputera benzyny - zupełnie inne podejście niż wszystkie inne instalacje
3. Lubryfikacja per każdy zawór z precyzyjną pompą dozującą, a nie podciśnienie zasysające galaretkę ze słoiczka
Odpowiedz
Jol koledzy ja mam swój gaz na sprzedaz bedzie wymontowywana z Hanki ?
Odpowiedz
Ja mam butle tylko 40l w kole, WC hodzi mi około 34. Przy większej by było trochę wyżej w bagażniku niż fabrycznie a kufer i tak duży nie jest więc chciałem tego uniknąć. Pali mi 12,5 w trasie przy małych prędkościach (tak do 120 na tempomacie)
Odpowiedz
janol91 podegnij sobie pływak, albo najlepiej zablokuj go i tankuj do pełna. Ja miałem problem (co prawda w innym aucie, ale butla to butla, lpg to lpg ;-) ) i przy butli 42 l wchodziło 26-28l, po podgięciu pływaka wchodziło 30l co też nie było rewelacyjne. Zablokowałem i wchodzi 40-42l... teraz to można i w trasy jeżdzić i zasięg mieć ok 1k km razem z Pb Duży uśmiech
Odpowiedz
Czyżby kolejny przypadek awarii silnika powiązany z brakiem LUBRYFIKACJI...? http://allegro.pl/honda-legend-2006-i6818977080.html Niezdecydowany
Odpowiedz
To auto to jakis zlom a nie kwestia lubryfikacji, kierownica przetarta, ruda na nadkolach, a poza tym ona ma blach z Kansas, takze nie jest przykladem do rozwazan o instalacji gazowej.
Odpowiedz
Ja zagazowalem w Autkogaz na AWFie. Porzadne i sympatyczne chlopaki... Polecam. To juz moj 3 woz u nich.
Odpowiedz
U mnie na nowym gazie stag 300 po przejechaniu na trasie 1200km średnia prędkość 107km/h wyszło po zliczeniu tankowań 10,56L/100km mapa gazowa i benzyny pokrywa się idealnie ciśnienie gazu 1,20 bara. Polecam gazownika Olsztyn Lotnicza 1, ECO-GAZ.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości