Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LEGEND 2007 - jaki LPG ???
jak tyś to zrobił? Jechałeś non stop 110km/h?
Odpowiedz
(06-26-2017, 22:49 )szogun2000 napisał(a): U mnie na nowym gazie stag 300 po przejechaniu na trasie 1200km średnia prędkość 107km/h wyszło po zliczeniu tankowań 10,56L/100km mapa gazowa i benzyny pokrywa się idealnie ciśnienie gazu 1,20 bara. Polecam gazownika Olsztyn Lotnicza 1, ECO-GAZ.

10,56 l gazu wynik aż za piekny.
Przejechałem na gazie 20 tys głównie w trasach ( autostrady i normalne drogi) spalanie gazu oscyluje od 13,5-14,5 l.  Nie jeżdze jak emeryt, ale też nie ścigam się z każdym w miarę szybkie przyspieszanie na autostradzie 140-160km/h . Najmniejsze spalanie jakie uzyskałem to 11,56l na normalnej drodze.

Reasumując jest zajebiście ponieważ po przeliczeniu to jest 6-7l beny a radość z jazdy i ciszy bezcenna Szczęśliwy
Odpowiedz
(06-27-2017, 1:08 )lukaszmmarek napisał(a): jak tyś to zrobił? Jechałeś non stop 110km/h?

średnia prędkość to średnia nie cały czas Uśmiech
Odpowiedz
(06-27-2017, 1:08 )lukaszmmarek napisał(a): jak tyś to zrobił? Jechałeś non stop 110km/h?

Przykład: w załączniku


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
Dlatego sie zdziwiłem. Zeby uzyskac 110 średnia na trasie szybkiego ruchu to trzeba zapier.... Co innego na autostradzie.

Ja podzielam dane kolegi refi. Zas po przekroczeniu 160 spalanie mega rosnie. Mnie rok temu w trasie do berlina po zatankowaniu do pelna, cirka 50L gazu, przy V 200-230 starczylo gazu na 180km... Smiechu warte ?
Odpowiedz
(06-27-2017, 22:22 )lukaszmmarek napisał(a): Dlatego sie zdziwiłem. Zeby uzyskac 110 średnia na trasie szybkiego ruchu to trzeba zapier.... Co innego na autostradzie.

Ja podzielam dane kolegi refi. Zas po przekroczeniu 160 spalanie mega rosnie. Mnie rok temu w trasie do berlina po zatankowaniu do pelna, cirka 50L gazu, przy V 200-230 starczylo gazu na 180km... Smiechu warte ?

No wyjeździłem 2 zbiorniki po mieście i spalanie 17-19 litrów heh, cudów niema konie muszą zjeść :Uśmiech natomiast jak miałem acure TL z gazem omvl to miała obiaw na mieście jak by się muliła i wcinała 17-18 litrów, a na trasie przy jeździe nawet do 200 km/h spadało do 13-14 od anomalia, natomiast MDX który mam do sprzedania pali miasto 20-22 litry trasa 17-18 i nic nie zmniejszysz tyle musi zjeść co potrzebuje :Uśmiech ale to i tak przy tych prędkościach mniej wydaje $ jak kolega dieslem VW, moc i komfort bez porównania.
Odpowiedz
Dla kolejnego porównania kumpel ogarnął sobie E92 czyli "3" coupe w 3 litrowym dezelu. Ma podkręconą na 280 KM ( z 230 zdaje się) i mówi że jak jest mokro to trzeba uważać. Spalanie po mieście bez szczypania...8,3 L. Trochę mnie to załamało. Ogólnie jestem przeciwnikiem gazu i dezeli ale liczby potrafią zaburzyć myślenie Zdezorientowany
Odpowiedz
Witam panowie wyciągam lpg z legenda auto stoi nie jezdzi ktoś chętny ? Instalka BRC
Odpowiedz
(07-05-2017, 6:20 )strugar napisał(a): Dla kolejnego porównania kumpel ogarnął sobie E92 czyli "3" coupe w 3 litrowym dezelu. Ma podkręconą na 280 KM ( z 230 zdaje się) i mówi że jak jest mokro to trzeba uważać. Spalanie po mieście bez szczypania...8,3 L. Trochę mnie to załamało. Ogólnie jestem przeciwnikiem gazu i dezeli ale liczby potrafią zaburzyć myślenie Zdezorientowany

Tylko pytanie jakie będą sumaryczne koszty eksploatacji po kilku latach, gdy przyjdzie zrobić remont tego diesla.
Odpowiedz
Jak zachowa się jak typowy polski kierowca i wytnie dpf to niewielkie..
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości