Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LEGEND 2007 - jaki LPG ???
Dretan Tanowo Maciek Pająk!  Polecam kilka aut już mi ogarniał i powiem że BRC jest naprawdę super. Teraz w Hondzie mam KME,  Ale chcę zmienić na BRC właśnie u Maćka.
Odpowiedz
Sugeruję kontakt z Kliniką LPG w Warszawie.
Odpowiedz
Klinika LpG mi zaproponowała właśnie

Cytat:2. Optima Expert/ Barracuda / KME Extreme lub Magic III Power ok 4500-4700 albo wersja "premium": Prins VSI 2.0 za 6500

EGP zaproponowało z kolei

Cytat:1. Komputer KME NEVO 6 CYL., Reduktor KME EXTREME, wtryskiwacze Yeti Plus, wielozawór Tomasetto, filtry LPG - Mimar za 4200, koleś twierdził że lepsze niż BRC... ale BRC również mi może zainstalować, za 4600
(11-05-2018, 22:15 )arek@epoczta.pl napisał(a): Rozmawiałem właśnie z firmą  z Warszawy egp.pl gdzie widać już dość wiele instalacji do Legendów zostało zrobionych i mam takie informacje odnośnie porównania STAG i BRC: 
mam takie inf: 

Jakie im konkretnie pytanie zadałeś?
Odpowiedz
Ja mam Prinsa zakładanego w Klinice. Ale Prinsa proponuja dla przebiegów powyżej 40.000km rocznie.
Odpowiedz
(11-05-2018, 23:30 )hulk napisał(a): Klinika LpG mi zaproponowała właśnie

Cytat:2. Optima Expert/ Barracuda / KME Extreme lub Magic III Power ok 4500-4700 albo wersja "premium": Prins VSI 2.0 za 6500

EGP zaproponowało z kolei

Cytat:1. Komputer KME NEVO 6 CYL., Reduktor KME EXTREME, wtryskiwacze Yeti Plus, wielozawór Tomasetto, filtry LPG - Mimar za 4200, koleś twierdził że lepsze niż BRC... ale BRC również mi może zainstalować, za 4600
(11-05-2018, 22:15 )arek@epoczta.pl napisał(a): Rozmawiałem właśnie z firmą  z Warszawy egp.pl gdzie widać już dość wiele instalacji do Legendów zostało zrobionych i mam takie informacje odnośnie porównania STAG i BRC: 
mam takie inf: 

Jakie im konkretnie pytanie zadałeś?

Konkretnie

Samochód: Honda Legend KB1 2007 Pojemnosc: 3471 Moc: 295KM Rok produkcji: 2007
Wtrysk: Pośredni

Wiadomość:

witam

proszę o wycenę instalacji z doborem odpowiedniej
Odpowiedz
Potwierdzam to samo od Kliniki:

Proponujemy:
- sterownik Optima Expert
- wtryskiwacze Barracuda 130
- reduktor KME Gold Extreme

cena 4500
Odpowiedz
(11-07-2018, 16:20 )arek@epoczta.pl napisał(a): Potwierdzam to samo od Kliniki:

Proponujemy:
- sterownik Optima Expert
- wtryskiwacze Barracuda 130
- reduktor KME Gold Extreme

cena 4500

Mam i ja Oczko  od kilku dni mogę cieszyć się nową instalacją w pełni spełniającą wymagania tego auta.
Instalacja w 100% STAG na podwójnym reduktorze oraz najwydajniejszych wtryskiwaczach, zbiornik w kole zapasowym koło 40 l gazu a miejsce zasilania we wlewie paliwa  Instalacja zrobiona wg mnie bardzo porządnie szybko i w konkurencyjnej cenie 3500 zł w hubi-car Czekanów tuż obok Ostrów Wlkp.
http://hubi-car.pl/kontakt/
Tak wygląda auto pod maską po instalacji
https://drive.google.com/open?id=1xhXkDv...nb8h-sGkhk  

Instalacja wykonana bardzo profesjonalnie, jazda testowa i do dziś nie mam żadnych zastrzeżeń.
Kiedyś w 2016 robiłem swojego pierwszego Legenda także STAG z tym, że w zakładzie, który trochę słabo się na tym zna, ale wówczas tego nie wiedziałem to przez miesiąc walczyłem aby instalacja działała bez zarzutu a oni wymieniali po kolei różne podzespoły zestawu kombinowanego zupełnie bez sensu kiedy można całość zrobić u jednego producenta...

Dziś od pierwszej jazdy testowej jest OK i to właśnie dla mnie jest jakość za rozsądną cenę.  
;-)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości