Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LEGEND 2007 - jaki LPG ???
#61
Zamontowałeś coś, co pozwoliło wskazywać poprawnie poziom paliwa?
Co i gdzie? Oczko
Odpowiedz
#62
dołożyli mi to przy montażu w reco ale nie wiem co to.. podpytam na przeglądzie (zobaczymy czy dalej będzie dobrze wskazywać jak pojeżdżę na benzynie)
Odpowiedz
#63
Ja tam nie rozumiem w czym macie Panowie problem. Jeżdżę na gazie prawie dwa lata i nie mam żadnych problemów, oczywiście nie żebrałem na porządną instalkę tylko wybuliłem na najlepsze na rynku komponenty. Wskaźnik jest tak skonstruowany że nie oszukacie go w żaden sposób, a możecie przy tym rozjechać parametry LPG.
U mnie wskazówka po osiągnięciu pewnego punktu sama powraca w rzeczywiste położenie, tak samo po dłuższym postoju.
Mnie to kompletnie nie przeszkadza ponieważ zawsze dbam aby mieć min. połowę zbiornika PB.
Odpowiedz
#64
Myślę, że nie jest kłopotem to, czy może braknąć PB, ale sam fakt nieprawidłowego wskazania.
U mnie tez powraca do rzeczywistego poziomu.
Moja instalka i pablo diablo są chyba identyczne, a na pewno zakładane przez tych samych ludzi, w tym samym czasie i nie kosztowały grosze.
Odpowiedz
#65
dobrze było dopóki nie jeździłem na benzynie (poza rozruchem).. i zaczął spadać - wolniej niż teoretycznie powinien ale tak czy siak w baku jest więcej niż pokazuje
Odpowiedz
#66
Lepiej więcej niż mniej Oczko
Tak poza tematem. Kiedyś się zagapiłem i gazu brakło...
Zgasł na światłach, wiocha straszna, a ja nie wiedziałem co się stało.
Zanim odpaliłem (na pb) byłem nieco spietrany Huh
Odpowiedz
#67
(02-15-2014, 21:01 )marcintenisozo napisał(a): Lepiej więcej niż mniej Oczko
Tak poza tematem. Kiedyś się zagapiłem i gazu brakło...
Zgasł na światłach, wiocha straszna, a ja nie wiedziałem co się stało.
Zanim odpaliłem (na pb) byłem nieco spietrany Huh

Zatem Twoja instalacja jest nieprawidłowo wyregulowana.
Przejście gaz/benzyna powinno odbywać się bez najmniejszego problemu przy jednoczesnej sygnalizacji braku LPG.
Odpowiedz
#68
Czerwona kontrolka paliła się jakiś czas, ale jak to bywa, dojadę! Nie dojechałem.
Czyli jak brakło gazu, samo powinno przełączyć się na pb?
Odpowiedz
#69
(02-16-2014, 3:51 )marcintenisozo napisał(a): Czerwona kontrolka paliła się jakiś czas, ale jak to bywa, dojadę! Nie dojechałem.
Czyli jak brakło gazu, samo powinno przełączyć się na pb?

Oczywiście, wyobrażasz sobie co by się stało, gdyby skończył Ci się gaz na autostradzie przy prędkości 140 km/h a sterownik nie przełączył na PB?

Nie wiem gdzie montowałeś gaz ale to słabo to wygląda...
Odpowiedz
#70
ASO Reco Kalisz. Landi Renzo. Szczegółów nie znam, choć chyba muszę poznać. Pablo diablo ma chyba to samo.
Czyli przy braku gazu sterownik powinien sam przełączyć na pb?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości