Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
#1
Witajcie,
jestem szczęśliwym właścicielem Hondy Legend IV generacji, szkoda że tak późno trafiłem na to forum, ale licze że mimo wszystko ktoś przygarnie moje oczko w głowie
Odpowiedz
#2
Cześć!

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#3
Cześć. Mogę przygarnąć Twoje oczko Uśmiech
Odpowiedz
#4
Witaj, ja też chętnie przygarnę "nowszego" brataUśmiech
Odpowiedz
#5
To już 2 chętnych, tylko ostrzegam że nie będzie to przekazanie za free niestety wyzbywam sie ze względów finansowych, gdyby nie to miałby u mnie dożywocie
Odpowiedz
#6
To teraz nie rozumiem. Dlaczego w takim razie żałujesz, że tak późno do nas trafiłeś? Przygarnąć chciałem, kupić nie Uśmiech
Odpowiedz
#7
Witaj, napisz otwarcie -> trafiłem na to forum, bo szukam kupca Oczko ...
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#8
(02-10-2013, 1:58 )dr.big napisał(a): Witaj, napisz otwarcie -> trafiłem na to forum, bo szukam kupca Oczko ...

...smutna prawda...
Odpowiedz
#9
Troche niesprawiedliwie mnie potraktowaliscie, bo zabrzmiało jak bym był handlarzem. Trafiłem późno ze wzgledu na brak czasu a wszelkie usterki załatwiałem w aSO dlatego nie szukałem pomocy po forach. A co do sprzedaży wole w ten sposób niż ma trafić do handlarza który utnie 100 000 z przebiegu i sprzeda.
Odpowiedz
#10
Przecież dodałem Oczko
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości