Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie można uruchomić silnika - UWAGA WAŻNE!!!
#21
Taki trik: w ka8 jak padał mi przekaźnik pomagało awaryjnie uderzenie ręką w deske od dołu albo bezpośrednio w przekaźnik, w ce9 też dzialalo
Odpowiedz
#22
No to doczekałem się szukania przekaźnika Właśnie od wczoraj walczę z uruchomieniem autka Objawy identyczne jak w poście
Odpowiedz
#23
przekaźnik znajdziesz pod kolumną kierownicy bliżej tunelu. Napisane na nim jest Mitsuba jeśli mnie pamięć nie myli
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#24
Przekaznik rozpoznasz po dwoch wtyczkach, jedna z grubymi kablami pradowymi, druga ze sterujacymi, jak juz sie polozysz na podlodze i znjadziesz pozycje, w ktorej nie mozesz sie zbytnio ruszac, to wtedy go zobaczysz. Potwierdzam to co napisal Frajcik, czasem wystarczy pogmyrac przy przekaznikach, lekko je poruszac i da sie odpalic.
Odpowiedz
#25
Dzięki za opis . Znalazłem go oczywiście w pozycji na leniwca Uśmiech głową przy pedałach nogami na zewnątrz Uśmiech. Nawet się jakaś starsza Pani zainteresowała hasłem : "przepraszam czy Panu nic nie jest bo tylko nogi wystają ". Tak czy siak wyciągnąłem układ z obudowy bo nie dałem rady przy minusowej temperaturze ściągnąć całej kostki z metalowej prowadnicy. Dla pewności przelutowałem cały układ i po włożeniu i podpięciu ..hmm dźwięk silnika ukoił moje ucho Uśmiech
Dzięki Panowie.
P.S W razie czego zrobiłem fotki jeśli ktoś by potrzebował lokalizacji i wyglądu płytki "przed"
Odpowiedz
#26
Wrzuć tutaj fotki jak możesz Uśmiech
Odpowiedz
#27
Padając głową przy pedale hamulca ( i patrząc do góry wzdłuż tunelu ) widać ułożone obok siebie 2 boxy. (na załączonym obrazku już po wymontowaniu płytki.) Od raz wspomnę, że rozłączyłem kabelki w otaczających boxach, które mogły by się uszkodzić przy nerwowym wyciąganiu Uśmiech Kolejne zdjęcia to pokazane wejścia, cały układ oraz nadpalone lub uszkodzone luty.- dla pewności wyczyściłem cały układ i dałem wszystkie nowe luty na płytce.
Mam nadzieję, że się komuś przyda.


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#28
DziękiUśmiech Przyda się napewno. Zobaczę u siebie jak to wygląda i pro forma poprawie lutyUśmiech
Odpowiedz
#29
Cześć,
Dopadło i mnie. Z dnia na dzień po prostu przestała odpalać. Przeczytawszy wątki na forum wymieniłem przekaźnik. Ten nowo założony "pstryka" po załączeniu zapłonu. Czy to właściwy objaw? Nie słyszę nić z bagażnika i spod kanapy. Wnioskuję zatem że to chyba pompa... dojście do pompy znalazłem w bagażniku, za plecami kierowcy.
Może wiecie gdzie można kupić w Krakowie pompę paliwa?
Moje auto to KA9 z 1999 roku.
Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości