Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czynności serwisowe
#11
Powrozyc z fusowOczko
Odpowiedz
#12
Haha a tak na poważnie duzo rozkręcania zeby sie do paska dostać ?
Odpowiedz
#13
 po kupnie samochodu z rozrządem stosuję zasadę, nie ma w książce potwierdzonej wymiany /lub histori w aso z zapisem o pasku/
WYMIENIAM. organoleptyczny ogląd paska to dla mnie głupota.
Odpowiedz
#14
Witam
Sprobuje jeszcze raz zapytac. Czy ktoś posiada dokładną rozpiskę OT KB1.
Chciałbym się dowiedzieć co dokładnie serwis ma zrobić przy konkretnym przebiegu. 145 i powyżej.
Odpowiedz
#15
tu znajdziesz instrukcję obsługi i tam jest to rozpisane



http://honda-legend.pl/showthread.php?tid=2088
v6
Odpowiedz
#16
Dzisiaj mój mechanik oglądał hankę od spodu i stwierdził, że jest trochę rudej na łączeniach itp. i przydałoby się zrobić zabezpieczanie podłogi i profili. Robiliście u siebie takie zabiegi? Macie kogoś godnego polecenia w okolicy Warszawy?
Odpowiedz
#17
Przed ostatnią zima ogarnialem temat przez wiele wieczorów. Porządna procedura to papier ścierny / szlifierka ze szczotką druciana i dużo cierpliwości i wyczyścić gdzie się da i ile się da.
Na to dałem epoksyd jotun jotamastic (używany ponoć na statkach) i na to warstwa Mike sandersa (8kg, żeby było porządnie i trochę zostanie) http://www.amazon.co.uk/Mike-Sanders-Rus...B002VDAPLI
Możesz porównać, ale jest to czołówka tego co jest na rynku. Mam szczęście, że kolega jest mechanikiem i był dostęp do windy gdzie razem ogarnialismy temat. Jak szukasz zakładu to pytaj ile dni będą robić. Jak stwierdza, że jeden dzień to podziękuj.
Odpowiedz
#18
To już wyczytałem, że 3 dni to minimum. W wakacje muszę się zająć tym tematem ale raczej sam się nie podejmę:-)
Odpowiedz
#19
Moim zdaniem warto rozwazyc zakup dobrych produktow, skoro ma byc porzadnie zrobione i dac do zrobienia. Ewentualnie zapytaj jak to robia i co daja na zabezpieczenie. Jak jest opcja wyboru dobrej jakosci produktow to mozna zostawic i zaufac takiemu warsztatowi. Jest pewnie wiele "specjalistow", ktorzy tna koszty jak sie da.
Odpowiedz
#20
Farby Jotuna To ja mam jak by ktoś chciał Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości