Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coupe 93"
#1
Witam,

w zeszłym tygodniu stałem się szczęśliwym (oby) posiadaczem Legenda z 93r w wersji coupe.

Jak do tej pory jestem bardzo zadowolony z nowej zabawki, proszę bardziej doświadczonych kolegów/koleżanki o wskazówki, gdzie w Katowicach/okolicy są warsztaty w których można zostawić samochód bez strachu że ktoś coś w nim spartoli Oczko

Na chwilę obecną nic w nim mnie nie przeraża, nie mniej miałem jeden dzień prawdziwego lęku, gdy po szybkim przejeździe przez miasto na wysokich obrotach zaczął pracować jak diesel, postał 30 minut na parkingu i przestał :S

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Witam i gratki, wrzuć jakieś fotki Twojego Coupe Uśmiech
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#3
Cześć!

Kolejny Legend ze Śląska - witamy!

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#4
Witaj. Długo już cieszysz się z Legenda i oby to się nie zmieniło Uśmiech
Odpowiedz
#5
(03-06-2013, 0:13 )jarolissimus napisał(a): Witaj. Długo już cieszysz się z Legenda i oby to się nie zmieniło Uśmiech

Tydzień to długo? Duży uśmiech Słyszałem opinie że te auta są dość żywotne, jak tydzień ma być długim okresem radości to zacznę się chyba martwić Oczko


Parę fotek:

[Obrazek: img20130305125341.jpg]
[Obrazek: img20130305125315.jpg]
[Obrazek: img20130305125352.jpg]
Odpowiedz
#6
Witam!
Wygląda OK...
Odpowiedz
#7
Witam. Auto kupione w województwie opolskim? Pozdrawiam
Odpowiedz
#8
(03-06-2013, 4:13 )Peter napisał(a): Witam. Auto kupione w województwie opolskim? Pozdrawiam

Auto kupione w województwie Łódzkim.

Do którego przyjechało z Opolskiego, znany egzemplarz?
Odpowiedz
#9
Tak tylko napisałem Uśmiech Przez tydzień od zakupu to człowiek jest zachwycony "nowym" samochodem i nawet różne wady tego nie zmienią.
Odpowiedz
#10
(03-06-2013, 5:09 )Khaito napisał(a):
(03-06-2013, 4:13 )Peter napisał(a): Witam. Auto kupione w województwie opolskim? Pozdrawiam

Auto kupione w województwie Łódzkim.

Do którego przyjechało z Opolskiego, znany egzemplarz?

Tak auto jednego z forumowiczów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości