Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda Legend KA9 3.5 V6 2000 by cactus
#11
dr.big, a tutaj są jakieś udziwnienia? Od serii różnią go właściwie tylko przyciemnione szyby Uśmiech
Odpowiedz
#12
A nie, nie, źle mnie zrozumiałeś. Samochód jest bardzo ładny. Ja napisałem tylko moje odczucia na farbowanie lamp, zdejmowanie podkładek i tym podobne zakusy innych użytkowników, które padły w tym temcie Uśmiech .

PS. Chociaż w innym samochodzie też mam "dokładany" np. M- Pakiet Oczko ... No ale to był jednak OEM w tej wersji Uśmiech .
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#13
Ja też nie jestem zwolennikiem różnych "dokładek", chyba że było to też w serii Oczko
Odpowiedz
#14
Konserwatyści heheh Oczko A ja dołożyłem sobie pieska "kiwaczka" na tył Uśmiech
Odpowiedz
#15
Pieska nie dawali w serii, więc odpada Duży uśmiech
Odpowiedz
#16
Zza Twojej szyby i tak by się nie wyeksponował Oczko
Odpowiedz
#17
ładna przydala by sie moim zdaniem felga 18 calowa. ciekawe jakie pasuja do legenda felasie
Odpowiedz
#18
Piękna sztuka, Czarny kolorek nadwozia w połączeniu z czarną szybą Wygląda wręcz zniewalająco.
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz
#19
Piękne auto.. ale z polerowaną felgą ładnie by się wyróżniał + przednie boczne szyby przyciemnić na 60% max i nic więcej nie trzeba Duży uśmiech
Odpowiedz
#20
A czasem nasze prawo nie zabrania przyciemnienia przednich szyb z bocznymi włącznie?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości