Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda Legend KA9 3.5 V6 2000 by cactus
#21
Nie zabrania, ma być przepuszczalność co najmniej 70%. Z takim przyciemnieniem wyjezdzają z fabryki, ew. minimalnie słabszym.
Odpowiedz
#22
Jak dla mnie, to jeśli ma przepuszczać 70%, to przyciemniona może być na 30%. Chyba, że się mylę? ;-)
Odpowiedz
#23
Szyba po pomiarze musi mieć łączną przepuszczalność światła nie mniejszą niz 70%
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#24
(04-05-2013, 8:33 )cactus napisał(a): Jak dla mnie, to jeśli ma przepuszczać 70%, to przyciemniona może być na 30%. Chyba, że się mylę? ;-)
Zauważ, że szyby są oryginalnie przyciemniane.
Co do pomiaru przyciemnienia w % przez policję, pierwsze słyszę. Zwykle kończyło się to zdzieraniem folii na miejscu lub zabraniem dowodu...
Odpowiedz
#25
Nie bardzo rozumiem co masz na myśli Uśmiech
Wiem, że szyby są fabrycznie przyciemniane i często jest to przyciemnione do maksymalnego stopnia jaki jest dopuszczalny (chociaż pewnie zależy od auta), dlatego też jak pisałem przodu nie ruszam.
Odpowiedz
#26
"Nie myślę, nie czuję, wykonuję" Oczko
Nic takiego, po prostu przyciemnianie przodu kończy się tak jak pisałem. A ile roboty z usuwaniem resztek kleju musi być...
Odpowiedz
#27
No też właśnie za przód nie miałem zamiaru się zabierać i nie będę tego robił, bo prędzej czy później skończy się tak jak napisałeś (także nie wiem czyjej wypowiedzi dotyczył cytat? Oczko)
Odpowiedz
#28
to cytat z Kazika Uśmiech abstrakcja mojego myślenia często nie dotyczy żadnej wypowiedzi
Odpowiedz
#29
Zauważyliśmy Oczko
Odpowiedz
#30
Samo zerwanie folii to pikuś, ale z klejem jest masakra. Osobiście polecę zmywacz do paznokci i żyletkę do czyszczenia płytek indukcyjnych.
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości