Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
głośnik do legend g2 przód
#11
Najlepszy patent ze sterowaniem klimatyzacja ze schowka, chyba niezbyt wygodne. A foty tego zestawu fabrycznego JDM z 2 gen, ktos ma?
Odpowiedz
#12
Mam JDM katalog gdzie jest opisany.
Odpowiedz
#13
No wiec tak, system LuxMAN byl faktycznie w Legend Sedan i Coupe. A skladal sie z:
01. radio z oznaczenie Pure Sound System Tuned by LuxMAN
02. wzmacniacz na tylnym siedzeniem
03. 2 glosniki sopranowe kolo klamek (mam je u siebie :mrgreen: )
04. 2 glosniki 16cm 2'drozne w drzwi
05. 2 glosniki elipsy 2'drozne na tylna polke
06. sterowanie radiem w kierce
07. zmieniarka na 6CD

To caly ten magiczny zestaw.
Odpowiedz
#14
Caly Luxman; systemy Pure Audio stosowane sa w najlepszych zestawach audio, glownie tego domowego, w autach rzadko spotykane. Pure Audio to puszczenie dzwieku "bez elektroniki": procesorow, korektorow, ampli itp., czysty dzwiek, tak jak nagrano na nosniku. Na to moga sobie jednak pozwolic zestawy najwyzszej jakosci, na dobrych przetwornikach i ukladach, takich jakie ma własnie Luxman. Jak dla mnie taki Luxman w domu to rzecz nieosiagalna, co dopiero w aucie 8-)
Odpowiedz
#15
Kolego Stosek mam pytanie: czy to znaczy,ze sterowanie radiem z kiery tp nie standard?? Chodzi mi o Acure...
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#16
Kolegi Stoska nie uświadczysz już na forum. Niestety.
Odpowiedz
#17
Ok. To pytam ogólnie o to samo...
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#18
(03-28-2014, 3:44 )pandrummer1 napisał(a): Kolego Stosek mam pytanie: czy to znaczy,ze sterowanie radiem z kiery tp nie standard?? Chodzi mi o Acure...

W Acurze to był chyba standard.
Nie było tego w wersjach EDM.
Odpowiedz
#19
No właśnie bo ja mam. Co ciekawe mam tez otwory na glosniki przy klamkach i zastanawiam sie czy sa fabryczne. Ma ktos foty jak to wygladalo? W ogole to ten standardowy zestaw jakiej byl firmy,bo ten lepszy to Bose tak?
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#20
(03-28-2014, 23:12 )pandrummer1 napisał(a): W ogole to ten standardowy zestaw jakiej byl firmy,bo ten lepszy to Bose tak?

ALPINE > BOSE > LUX MAN tak to można uporządkować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości