Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam serdecznie :D
#1
Witam wszystkich forumowiczów i posiadaczy Hondy Legend Uśmiech

Mam na imię Mateusz, pisze do was z Sosnowca, obecnie jestem posiadaczem Peugeota 406 coupe. Tak się jakoś stało, że zakręciłem się jak rosyjski kurek na punkcie tej Hondy Duży uśmiech szczególnie podoba mi się wersja KA8 w coupe. Trochę mnie przeraża jako studenta ilość paliwa, jaką może pochłonąć ponad trzy litrowy silnik, reszta to poezja Uśmiech Zobaczymy, może uda mi się przekonać do posiadania pierwszego Japończyka.

Pozdrawiam wszystkich Uśmiech
Odpowiedz
#2
Witam!
Od razu lepiej Oczko
Powodzenia w poszukiwaniu wymarzonego pojazdu.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
Witaj, KA8 -> najładniejsza Uśmiech ...
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#4
Kiedyś i ja się tak zakręciłem na widok Legenda tylko , że I gen.
I od 6-ciu lat mi nie minęlo.
Kup ,zagazuj i ból minie ,( a autko zacne).
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#5
Witaj. Jak jesteś studentem to odpuść sobie to auto. Chyba, że jesteś studentem przy kasie, albo będziesz jeździł Legendem raz w tygodniu. Ale jeżeli postanowisz stać się jego posiadaczem to jak najbardziej powodzenia w szukaniu.
Odpowiedz
#6
Cześć!

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#7
Witaj Uśmiech
Odpowiedz
#8
Witaj... trzaśniesz kilka projektów dla kolegów... i na utrzymanie zarobisz Oczko
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#9
Cześć! Finansowo dasz radę, jeśli tylko znajdziesz odpowiedni egzemplarz i będziesz o niego dbać. Uśmiech Gdzie studiujesz?
Odpowiedz
#10
Dzięki za miłe przyjęcie Uśmiech

Studiuję na Politechnice Śląskiej, wydział w Katowicach.

Jestem naprawdę zainteresowany tym egzemplarzem
LINK

Widzę, że to auto było już u was na forum, np w tym temacie:

LINK

Wygląda naprawdę zacnie, jedyny poważny minus to brak LPG. Założenie indywidualnie gazu do V6 na fajnych gratach w Davanti Katowice będzie mnie pewno kosztować powyżej 4000 zł. A to bardzo dużo. Jednak spalanie po mieście na samej benzynie przy silniku tej Legendy jest dla mnie mało akceptowalne.

Jakbyście wiedzieli coś na temat innej Legendy w gazie w fajnym stanie, ewentualnie Accord/Prelude, z naciskiem oczywiście na Legend to byłbym wdzięczny za ewentualne informacje Uśmiech Wiem, że do tych dwóch pozostałych aut są dedykowane fora, ale tak naprawdę fani Hond to jedna wielka rodzina Uśmiech Ja póki co wierny francuzom, myślę nad autkiem z kraju kwitnącej wiśni po wielu pozytywnych opiniach wśród znajomych.

Pozdrawiam!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości