Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OEM zmieniarka CD
#1
Czy OEMowa zmieniarka CD odtwarza płyty Audio CD-RW?
Odpowiedz
#2
Ta z napisem "Honda" odtwarza, nagrywane w najniższej prędkości, sprawdzone na płytach Sony i Verbatim.
v6
Odpowiedz
#3
Potwierdzam, u mnie też odtwarza płyty różnych marek nagrywane do prędkości x8.

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#4
Miałem egzemplarz z napisem "alpine" i też czytał cdr
Odpowiedz
#5
Dzięki. I jeszcze jedno pytanie. Jeżeli rozszerzenie wyjściowe to flac/mp3, to przy nagraniu na Audio CD muzyka zostanie przekonwertowana na odpowiedni format, czy muszę to wcześniej zrobić we własnym zakresie? Względnie, w jakim formacie powinienem nagrywać?
Odpowiedz
#6
w formacie wav, jeśli dobrze pamiętam
Odpowiedz
#7
wav-y to tzw format audio czytany przez większość odtwarzaczy CD.
Większość programów konwertuje jeśli sobie zażyczysz.
v6
Odpowiedz
#8
Niestety, wavy robione z flac czy z mp3 mają straszną stratę jakości dźwięku. Czasami lepiej poszukać albumu CD i przegrywać po ulubionych piosenkach. Mowa oczywiście o zasobach przepastnego internatu... Oczko

Takie nero przykładowo ma do wyboru nagrywanie płyty CD audio i przeciągnięcie do nagrywanego katalogu pliku muzycznego [powoduje automatyczną konwersję na pliki audio WAVE. Zero problemu, o ile nie nagrywasz danych więcej, niż 650MB. Obecne płyty mają pojemność 700MB, a nawet 800MB, czego nasze odtwarzacze nie znają i ostatnie piosenki nie są odtwarzane, albo przerywają.

W razie innych pytań zapraszam na priv Oczko
Acura Legend 1995 32oo cc
Honda Accord 1991 2ooo cc
Polski Fiat 125p 1968 13oo cc
Opel Olympia-Rekord B 1966 17oo cc
Cadillac series62 1954 54oo cc

Odpowiedz
#9
jakby komus chciało się skontaktować z autorem emulatora i zamowic pare sztuk (takie grupowe zakupy) to ja chętnie łykne ...
http://www.jeep.org.pl/forum/viewtopic.p...sc&start=0
Odpowiedz
#10
Idea fantastyczna, kupiłbym, ale tylko pod warunkiem, że byłaby możliwość wyboru pomiędzy odtwarzaczem CD, a wtyczką mini jack. Np w schowku mieć kabel do wejścia do radia i do niego podłączać albo zmieniarkę, albo kabel z mini jackiem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości