Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witram serdecznie wszystkich
#1
Witam.

Jestem nowy i witam wszystkich.
Dołączyłem do Waszego zacnego grona z powodu nabycia "drogą kupna" samochodu HONDA Legend KA9 (2000r).
Legend to kolejna HONDA jaką posiadałem, jednak ta jest największa z dotychczasowych Szczęśliwy.
Pierwsze wrażenia super, co czas pokarze zobaczymy.
Jak będzie tak niezawodna i wytrwała jak jej poprzedniczki to ta marka zagości u mnie na długie lata Serce.
Wcześniej były różne samochody, tematem przewodnim był Mercedes, ale ta marka skończyła się na modelu 124.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Witamy!

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#3
Witaj. Jakie Hondy miałeś wcześniej ?
Odpowiedz
#4
Cześć.
Podobnie jak Ty wcześniej jeździłem samochodami marki Honda i mam tylko pozytywne wspomnienia.
Życzę samej radości z jazdy Legendą!!!
Odpowiedz
#5
(03-19-2013, 23:55 )jarolissimus napisał(a): Witaj. Jakie Hondy miałeś wcześniej ?
Miałem dwie HR-V.
Jedna z napędem 4x4 z 1999r.
Druga po lifcie z 2003r, ładna.
Do drugiej zamontowałem LPG (STAG 4), zero problemu, przejechałem na gazie 23.000 km bez usterki, cały przebieg tą Hondą HR-V to 60.000 km bezusterkowo.
Mam nadzieję, że Legend taki będzie.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
Gorzej napewno nie będzie Uśmiech
Odpowiedz
#7
(03-20-2013, 4:37 )jarolissimus napisał(a): Gorzej napewno nie będzie Uśmiech
Nie strasz mnie Szczęśliwy.
Wspomnienia po HR-V mam znakomite, tak samo po pierwszej jak i po drugiej.
Pierwszą byłem w Bieszczadach, jeździła po rzece, jak amfibia, bezdroża też nie były jej straszne Szczęśliwy.
Druga HR-V dostałą instalację LPG i jazda od strony ekonomicznej to była czysta przyjemność - 25 zł/ 100km .
Instalacja LPG ( STAG 4) rewelacja, po 23.000km żadnych usterek, nawet regulacji nie wymagała. Sprzedałem z przebiegiem 120.000 km w tym na LPG 23.000 km. Przez okres 2 lat nic nie musiałem naprawiać i wymieniać (poza oponami) Szczęśliwy.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#8
I dlatego mówię, że gorzej napewno nie będzie Uśmiech
Odpowiedz
#9
Witam i pozdrawiam.
Odpowiedz
#10
witamy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości