Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystko o...
#1
To mój pierwszy post więc WITAM WSZYSTKICH!!
Jestem na etapie poszukiwań jakiegoś autka na weekend i znów mnie wzięło na coupetę II. W związku z tym proszę o wszelkiego rodzaju informacje o tym aucie:
- plusy i minusy auta,
- typowe usterki,
- usterki problematyczne (np. z powodu problemów z częściami, kosztami naprawy),
- zużycie paliwa,
- coś o skrzyniach biegów,
- problemy z korozją,
- itp.,
- itd.

No i jeszcze jedna prośba... Jestem dużym człowiekiem i do wielu samochodów się nie mieszczę, więc jakby ktoś mógł mi pokazać swoje auto na żywo i pozwolił w nim usiąść to byłbym bardzo wdzięczny. Najlepiej ktoś z Lublina, Radomia, Warszawy ale w inne miejsca też czasami jeżdżę więc... Uśmiech

Z góry dziękuję z odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedz
#2
Na pewno uzyskasz tu odpowiedzi na wszystkie pytania, ale...

Zacznij od Działu "Przywitaj się".

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#3
A po wizycie w Dziale Powitań, proponuję opcję "szukaj".
Odpowiedzi na Twoje Pytania znajdziesz na forum.
Odpowiedz
#4
Powiedzcie mi proszę to w tych silnikach piszczy. Wyczytałem, że panewki klękają. Jaki jest tego powód i przy jakim przebiegu takie awarie występują. Coś jeszcze się z nimi niedobrego dzieje?
Drugie pytanie - ile wytrzymują średnio automaty. Zdaję sobie sprawę, że jeden wytrzyma więcej, drugi mniej ale przy jakich przebiegach zaczynają się zwykle problemy.
Ruda chrupie tylko nadkola czy też jakieś ważne elementy?

No i w końcu jakie jest zdanie użytkowników o tym aucie? Warto zastanawiać się nim? Piszę od razu, że interesuje mnie tylko II generacja coupe.
Co myślicie o tych egzemplarzach:
http://otomoto.pl/honda-legend-coupe-spr...24925.html ,
http://otomoto.pl/honda-legend-3-2-v6-sk...37902.html ?

Pozdrawiam!
Odpowiedz
#5
Myślę że ten pierwszy jest lepszy, ale to moja wizja dyktowana głównie kolorem.
Kolor, ogólnie każdy odcień czerwieni kojarzy mi się z autem dla kobiety...
Odpowiedz
#6
Nigdy nie spotkałem się ze stukającymi panewkami w silniku c32a.
Natomiast stosunkowo częstą usterką w zaniedbanych jednostkach są uszkodzenia uszczelek głowic i związane z tym przegrzanie silnika.

Automat jest trwały, korozja jak w każdej Hondzie - tylne nadkola.

Coupe z pierwszego ogłoszenia jest od forumowicza, a z drugiego była niedawno opisywana na forum.

Więc do lektury forum marsz Oczko

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#7
Ha-ha!
Nie wiem czy mi się nie ładowała strona do końca czy ki diabeł ale jakoś nie przyuważyłem, że jest coś poniżej galerii i stąd to małe zamieszanie Język

Już wiem. Przeglądarka wrzucała mnie tutaj http://honda-legend.pl/Dzial-honda-legend--2
Odpowiedz
#8
konkretnego modelu szukaj tutaj:

http://honda-legend.pl/Dzial-samochody-h...end-rl--44

powinieneś tam znaleźć wszystko na temat
Odpowiedz
#9
Już się ogarnąłem ale dzięki! Duży uśmiechDuży uśmiech
Odpowiedz
#10
(03-28-2013, 19:17 )omron8 napisał(a): To mój pierwszy post więc WITAM WSZYSTKICH!!
Jestem na etapie poszukiwań jakiegoś autka na weekend i znów mnie wzięło na coupetę II. W związku z tym proszę o wszelkiego rodzaju informacje o tym aucie:
- plusy i minusy auta,
- typowe usterki,
- usterki problematyczne (np. z powodu problemów z częściami, kosztami naprawy),
- zużycie paliwa,
- coś o skrzyniach biegów,
- problemy z korozją,
- itp.,
- itd.

No i jeszcze jedna prośba... Jestem dużym człowiekiem i do wielu samochodów się nie mieszczę, więc jakby ktoś mógł mi pokazać swoje auto na żywo i pozwolił w nim usiąść to byłbym bardzo wdzięczny. Najlepiej ktoś z Lublina, Radomia, Warszawy ale w inne miejsca też czasami jeżdżę więc... Uśmiech

Z góry dziękuję z odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie!

Witam ,
Wady jak w każdej Hondzie :
nadkola to pol biedy do zrobienia
ale podszybia i progi to już wyzwanie
silniki 3.2 hmm ponad roku studiowania Acura.com , Honda.DE itd dało rezultat (3.2L mam taki w garażu 185kkm)ale zawczasu zmieniłem na 3.5 pewniejsze sa,
części z tego co się orientowałem to z eksploatacyjnych są wszystkie dostępne ,
Zapotrzebowanie na PB 3.5L, 5 Speed MT, zależnie od nogi ,
spacerowo w PL ~8,3L ,
dynamicznie po zakamarkach 15L
spacerowo po zakamarkach 10-13L
przykra prawda ale AT sa strasznie zaniedbane w Hondach bo sie nie psuja , ale przychodzi czas na remont ,

zalety ,
jak miałeś kiedyś HP to z legend Coupe będziesz mega zadowolony ! , i zmieścisz się bez Problemów do Autka
pozdrawiam.
Ps , mój KA8 jest w dziale sprzedam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości