Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
witam witam
#11
(04-02-2013, 4:56 )maciek0701 napisał(a): obserwuje caly czas taka z 2004 roku fajnie bo mały lift byl no ale cena duzo drozsza niz te z 2000 rokuUśmiech
Wiem miałem ten sam dylemat Huh, w końcu wybrałem 2000 r też jest po lifcie Zawstydzony.
Przez pierwsze 6 lat serwisowana w serwisie, i tu nie wiem, czy się cieszyć, czy bać Zdezorientowany. Jak pomyślę o fachowości napraw innych serwisów, to bardziej się utrzymuję przy drugiej wersji, czyli strachu Zdezorientowany.
HONDA Legend KA9 2000r.
Odpowiedz
#12
jak cos na priv odpisz Uśmiech
Odpowiedz
#13
Witaj, z tego co wiem nie jesteś jedyną osobą szukającą polifta Oczko Powodzenia!
Odpowiedz
#14
witam
Odpowiedz
#15
Siemanko. Dlaczego mówisz że masz jeszcze 2 miechy ? Uśmiech ja bym jednak się nie śpieszył z kupnem dobrego auta
Odpowiedz
#16
bo narazie latam audicą ale planuje albo legenda alebo terenowke hundaia terracana w dislu
Odpowiedz
#17
Dwa różne auta.
Odpowiedz
#18
Witamy witamy ... ale najpierw trzeba się zastanowić.. po co Ci samochód Oczko
My oczywiście namawiamy na Legendę
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#19
to auto bedzie autem do wielu zadań wlasnie takiego auta szukam! po przez zwykle dojazdy do jednej pracy , jezdzenie do rosji paliwo plus ..... no i na podryw;p heheh

(04-06-2013, 0:53 )maciek0701 napisał(a): to auto bedzie autem do wielu zadań wlasnie takiego auta szukam! po przez zwykle dojazdy do jednej pracy , jezdzenie do rosji paliwo plus ..... no i na podryw;p heheh
NO i ma byc to auto malo spotykane a legend taki jest
Odpowiedz
#20
To nie lepiej kupić Passata?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości