Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Planowany zakup - prośba o opinie
#11
Przebieg 200k to żaden przebieg
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#12
przebieg dla silnika czy ogólnie? chodzi mi o trwałość napędu głównie bo reszta mechanizmów to chyba typowa eksploatacja
i jeszcze jedno w temacie automatu - czy pozwala zredukować zbyt nisko - w sensie na przykład 3 biegi w dół mimo że obroty są za wysokie (oczywiście niecelowo tylko przez przypadek - pewnie żona też będzie czasem jeździć Oczko )
Odpowiedz
#13
ja mam przebieg 58 tys to honda nie boj sie)
Odpowiedz
#14
58 czy 580? Oczko
Odpowiedz
#15
58.000
Odpowiedz
#16
to w zasadzie nówka sztuka niśmigana Uśmiech te co mi się trafiają mają 140-220 kkm..
a ja planuję jakieś 150 jeszcze na pewno..
Odpowiedz
#17
szukaj w niemczech auta.
Odpowiedz
#18
Przebieg rzędu 200tyś - 300tyś km, dla solidnie utrzymanego Legenda to nie wiele.
Wykonywanie przewidzianych instrukcją przeglądów na czas, stosowanie oryginalnych płynów, olejów, części zamiennych, itd., mają bardzo istotny wpływ na trwałość auta.
Mój Legend przejechał ze mną już ok 35tyś km, w tym czasie z grubszych tematów dokonałem regeneracji maglownicy, wymiany wahaczy dolnych przednich, za kilka dni wymiana końcówek drążków kierowniczych.
Wszystko to po przebiegu ok 200tyś km ( wahacze i końcówki wymieniane po raz pierwszy ).
Oprócz tego bieżące wymiany płynów, oleju, filtrów, drobne sprawy blacharsko - lakiernicze, klocki przód.
Kilka dni temu na liczniku przebiegu pojawiła się jako pierwsza - dwójeczka Oczko

[Obrazek: d2li.jpg]
Odpowiedz
#19
Peter co to za fotmontaż? ;-)

mój ma coś około 80 tyś km, serwis ASO na oryginałach, od zakupu włożyłem jakieś 15 kpln, ale nie bój się Hondy ;-)

Jakby ktoś chciał to sprzedam-warto bo ma fajne blaty Duży uśmiech
v6
Odpowiedz
#20
pytanie w co włożyłeś Oczko
wracam do tematu - napęd - wrażliwy czy jak w subaru Cwaniak
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości