Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skrzynka, moduł "komfortu"
#1
Jak w temacie orientuje się ktoś czy w naszych KA9 znajduje się coś takiego jak moduł komfortu? Ostatnio zaczęły dziać mi się dziwne rzeczy w aucie a w sumie w warsztacie zasuwam od rana do nocy i nie mam czasu poszukać co jest. Mianowicie w ciągu jednego dnia przestało działać sterowanie szybami z panelu kierowcy, czasami nie działa otwieranie bagażnika z przycisku w kabinie, nie zawsze da się zamknąć drzwi z pilota, dziwnie migają czerwone światła na dole drzwi, na desce rozdzielczej po zamknięciu drzwi pasażera przez kilka min świeci się lampka otwartych drzwi. Może ktoś ma jakieś sugestie, bo ja nawet nie mam czasu by podstawy sprawdzić a co dopiero szukać "głębiej"
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz
#2
Przy klamce do otwierania maski powinno być złącze diagnostyczne zwane Multiplex control inspection connector. Na wyłączonym zapłonie zwierasz i po 5 sek powinnien być sygnał dźwiękowy i/lub miganie kontrolki zapłonu. W manualu masz to na stronie 23-248
Sam muszę się za to zabrać bo mi lampki nie gasną po zamknięciu drzwi i zacina się otwieranie bagażnika. I mam do wymiany kilka żarówek - np podświetlanie stacyjki...
Odpowiedz
#3
Dzięki za tak liczne odpowiedzi i niesamowite zainteresowanie tematem. Modułu co prawda nie znalazłem ale znalazłem usterkę. Przyczyna mojego problemu była dość banalna i polegała na przetarciu przewodów w harmonijce między drzwiami a kabiną. Teraz wszystko działa idealnie.
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości