Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LEGEND ŁÓDŹ SPOTKANIE
#11
(07-09-2012, 7:42 )Legend95 napisał(a):
(07-01-2012, 1:48 )ahaman napisał(a): Uuu... widzę, że niesamowity ruch w tym temacie i niestety obserwuję, że podobnie jest na całym forum. :/

przesiedli się na fejsa.

(07-04-2012, 21:18 )Peter napisał(a): Krystian 121, rzucasz temat a później cicho sza.... Miały być konkrety

może coś koło swięta maryjnego w sierpniu?

Kolego - nie drwij, bo grupa na fejsie organizuje we wrześniu pierwszy zlot posiadaczy i miłośników Hondy Legend, w kooperacji z jednym z ASO Hondy (impreza zorganizowana ze sponsorami, etc.). Zaproszenia będą niebawem wysyłane do posiadaczy Legendów przez ASO w różnych miastach, które przyłączyły się do akcji. Gdy będą dograne wszystkie szczegóły to wrzucę informację na forum.
Także wiem, że strasznie Cię ten "fejsik" kole, ale jak widzisz my byliśmy w stanie w krótkim czasie zaplanować event o charakterze ogólnopolskim, który ma zainteresowanie ze strony ASO z różnych miast (włączy się w to też pewnie Honda Poland), podczas gdy Wy od dwóch miesięcy nie jesteście w stanie zebrać się w Łodzi w dwa samochody na spotkanie. :]

Dobrze, to może ja zaproponuję termin - sobota 14 lipca w Łodzi - miejsce do dogadania (pewnie parking pod jakimś centrum handlowym, a później gdzieś i tak pojedziemy). Co Wy na to?
Pozdrawiam,
Andrzej
#12
patrz, 2 słowa i poszła lawina, kolego kogo tu uciska?

przypominam, że to nie temat do spustów Oczko
#13
(07-10-2012, 7:24 )Legend95 napisał(a): patrz, 2 słowa i poszła lawina, kolego kogo tu uciska?

przypominam, że to nie temat do spustów Oczko

To po zaczynasz? Wydawało mi się, że w tamtym temacie zostało już wszytko powiedziane i wyjaśnione.

W takim razie do czego jest ten temat? Bo terminu jak do tej pory nikt nie zaproponował... ;-) Ja zarzuciłem datę 14 lipca...
Pozdrawiam,
Andrzej
#14
kolega ma racje to forum praktycznie nie zyje
6 aut na zlocie?
to zwykła zenada
szkoda nie znam innego forum a może to jedyne...
mam jednak nadzieje na ozywienie.

czy ktos dysponuje linkiem na fb fanów hondy bo w wyszukiwarce nie moge znalesc
pzodro
#15
Ostatnia wypowiedź w temacie z lipca ubiegłego roku, po co to odkopywać?
#16
Aj tam, dla mnie temat interesujący... To był ten zlot Hondy "organizowany" na facebooku czy nie? Nie wiem, bo nie korzystam z tej usługi... ale jak teraz czytam, to zlot był dość duży i poważny?
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

#17
Temat już się zakurzył i niech takim pozostanie.

Zamykam.

Jeśli ktoś a inne zdanie-PW
v6


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości