Ankieta: Preferowane miejsce organizacji zlotu HLCP
Białobrzegi
0%
0 0%
Borki
20.00%
1 20.00%
Zegrze
80.00%
4 80.00%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ROZPOCZĘCIE SEZONU HLCP 2013
#41
No co? Nie ma więcej chętnych :o ?
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#42
Ruszamy coś dalej w temacie tego zlotu?
Myślę, że zbyt wczesny termin został zaproponowany (w stosunku to daty ogłoszenia tego pomysłu) i dlatego większość osób nie jest przygotowana do wyjazdu.
Pozdrawiam,
Andrzej
Odpowiedz
#43
(05-14-2013, 10:32 )ahaman napisał(a): Ruszamy coś dalej w temacie tego zlotu?
Myślę, że zbyt wczesny termin został zaproponowany (w stosunku to daty ogłoszenia tego pomysłu) i dlatego większość osób nie jest przygotowana do wyjazdu.

Nic nie stoi na przeszkodzie by przesunąć termin zlotu. Obawiam się jednak, że zawsze znajdzie się ktoś komu dany termin nie będzie odpowiadał. Zazwyczaj tak jest, że gdy chcemy spotkac się w większym gronie w jednym czasie, trzeba z czegoś innego zrezygnować.
Jeśli powodem tak niskiej frekwencji jest zbyt wczesny termin, proszę o propozycje innych terminów.
Jesli powody sa inne również proszę o wypowiedzi - wątek rozwojowy.
Odpowiedz
#44
JAk dla mnie to termin jest zbyt wczesny (jeszcze nie zrobiłem HAni do końca, ale już wkrótceJęzyk), ale myślę, że druga połowa czerwca była by dobra. Pogoda już wtedy będzie na pewno dobra, a i o ewentualny urlop (jedniodniowy) będzie łatwiej. Proponuje 22-33 czer, albo 25-26 czerw. Co Wy na to?
Odpowiedz
#45
Zawsze będzie coś u kogoś, co uniemożliwi mu jedno albo drugie.
Pomysł był rzucony 18 kwietnia, więc wybacz mi drogi Ahamanie, ale 1,5 miesiąca jest wystarczające aby zastanowić się nad... jadę/nie jadę. Nigdy nie sądziłem, że do zlotu trzeba się przygotowywać (mając na uwadze, że dysponujemy jedzącą wersją auta) ... ale cóż chyba jestem dziwny.

Jak dla mnie sprawa jest prosta:
IF mam czas AND auto jeździ THEN jadę na zlot
ELSE odpuszczam sobie

na chwilę obecną mamy:

1. K278 - 1 osoba
2. Peter - 1 osoba
3. dr.big - 1 osoba -> na razie warunkowo
4. woodie - 1 osoba -> sobota noc/niedziela
5. zibi54 -chociaż tym razem nie na 100%
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#46
Kolego K278, gdyby życie opierało się na tak prostych warunkach (if...then) to nie jeździł byś teraz Legendem tylko bryczką konną, bo nie byłoby samochodów.

A teraz tak poważnie - jeżdżące auto to nie jedyny warunek wyjechania na zlot. Niektórzy mogą mieć zaplanowane urlopy, inni dyżury w pracy a jeszcze inni wyjazdy służbowe, etc. Przykładów można by mnożyć. Poza tym 14-16 czerwca jest V Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska, na który na przykład ja jadę (bo wcześniej miałem Accorda i dużo znajomości zostało) a bardzo chciałbym być i na jednym i drugim evencie.

Dlatego moim zdaniem najlepiej wyznaczyć datę na początku lipca lub na końcu czerwca.
Pozdrawiam,
Andrzej
Odpowiedz
#47
Ale zlot accorda jest 2 tygodnie później, w lipcu zaczyna się sezon urlopowy więc tym bardziej trudno znaleźć czas... albo samemu się wyjeżdża na urlop, albo ma wskazane wcześniej dyżury etc.

Moim zdaniem nie ma co deliberować, albo ktoś ma możliwość wyjazdu albo go nie ma. Rozważanie na 2 tygodnie przed imprezą, czy zmienić termin na bliżej nie określony, po prostu nie ma sensu. Tak można przekładać eventy w nieskończoność i zamiast na wiosenny zlot HL pojechać w konny kulig.
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#48
Dobra, ja mam wszystko ustawione na 01- 02.06. Jeśli teraz zaczniecie przesuwać termin to definitywnie odpadam. Do przejechania mam kilkaset kilometrów i logistycznie nie jest to możliwe, aby co tydzień bić się z nowymi terminami.

Moja konkluzja: Odbędzie się 01-02.06 to jestem, w innym terminie nie.
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#49
(05-15-2013, 6:55 )K278 napisał(a): Zawsze będzie coś u kogoś, co uniemożliwi mu jedno albo drugie.
Pomysł był rzucony 18 kwietnia, więc wybacz mi drogi Ahamanie, ale 1,5 miesiąca jest wystarczające aby zastanowić się nad... jadę/nie jadę. Nigdy nie sądziłem, że do zlotu trzeba się przygotowywać (mając na uwadze, że dysponujemy jedzącą wersją auta) ... ale cóż chyba jestem dziwny.

Jak dla mnie sprawa jest prosta:
IF mam czas AND auto jeździ THEN jadę na zlot
ELSE odpuszczam sobie

na chwilę obecną mamy:

1. K278 - 1 osoba
2. Peter - 1 osoba
3. dr.big - 1 osoba -> na razie warunkowo
4. woodie - 1 osoba -> sobota noc/niedziela
5. zibi54 -chociaż tym razem nie na 100%

Zatem utrzymujemy w mocy termin 01-02.06.2013.
Pod numerem telefonu; (22) 688-32-65 proszę rezerwować sobie domki.
Na miejscu spróbujemy zorganizować ognisko.
Aprowizację i alkohol organizujemy we własnym zakresie.
Ewentualnie na miejscu możemy skorzystać z baru.
Proszę by osoby znające ośrodek i jego okolice zaproponowały kilkugodzinny program zwiedzania okolicy - może jakieś atrakcje przyrodnicze, historyczne itp.
Proponuję godzinę 12.00 na rozpoczęcie zlotu w sobotę.
Proszę by zlotowicze wymienili się poprzez system PW numerami telefonów.
K 278 czy możemy traktować Cię jako koordynatora zlotu?
Odpowiedz
#50
Myślę że coś da radę... tylko zastanawiam się z tym zwiedzaniem okolicy... coś trzeba będzie wymyślić
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości