Ankieta: Preferowane miejsce organizacji zlotu HLCP
Białobrzegi
0%
0 0%
Borki
20.00%
1 20.00%
Zegrze
80.00%
4 80.00%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ROZPOCZĘCIE SEZONU HLCP 2013
#51
Jak namówię rodzinkę na wspólny wypad to będę, a jak nie to obowiązki dziadka ponad wszystko, niestety Zlot nie jest wyjątkiem.
Pechowo wyszło, że ten Zlot jest w Dzień Dziecka Zły.
Wielu z Nas jest Ojcami i Dziadkami a to zobowiązuje, niestety Zdezorientowany
HONDA Legend KA9 2000r.
Odpowiedz
#52
Peter, dzwoniłem pod wskazany numer, ale gość w recepcji nie za bardzo chciał ze mną gadać Duży uśmiech ... Mówi, żeby zadzwonił do niego "organizator" spotkania i coś tam uzgodnił Duży uśmiech ...

PS. Ogolnie na jedną noc i weekend to się mocno skrzywił Oczko ...
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#53
OK, jeśli to będzie 01-02.06.2013 to raczej dam radę, tym bardziej, że blisko (rozumiem, że Zegrze jest nadal aktualne)?
Czy ktoś się zajmuje organizacją rezerwacji w tym ośrodku czy trzeba samemu o to zadbać?
Pozdrawiam,
Andrzej
Odpowiedz
#54
(05-16-2013, 20:28 )dr.big napisał(a): Peter, dzwoniłem pod wskazany numer, ale gość w recepcji nie za bardzo chciał ze mną gadać Duży uśmiech ... Mówi, żeby zadzwonił do niego "organizator" spotkania i coś tam uzgodnił Duży uśmiech ...

PS. Ogolnie na jedną noc i weekend to się mocno skrzywił Oczko ...

Może warto zabrać namiot? Oczko
Odpowiedz
#55
Może w sobotę uda mi się tam podskoczyć a najpóźniej w poniedziałek i obadam tam temat, najwyżej załatwi się zmianę lokalu Oczko
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#56
To ja zaktualizuję listę (data 01-02.06.2013):

1. K278 - 1 osoba
2. Peter - 1 osoba
3. dr.big - 1 osoba -> na razie warunkowo
4. woodie - 1 osoba -> sobota noc/niedziela
5. zibi54 -chociaż tym razem nie na 100%
6. ahaman - 1 osoba
Pozdrawiam,
Andrzej
Odpowiedz
#57
Odbyłem dzisiaj wizytę w ośrodku WAT. Przy wynajmie domków minimalny okres to 2 doby, więc trzeba by imprezę zacząć już w piątek Oczko
Warunki i koszta:
Domki w zabudowie szeregowej:
2 pokojowe (3 łóżka na zasadzie 2+1) koszt domku 120 zł/doba w środku telewizor + łazienka z prysznicem - całkiem schludne
1 pokojowe( 2 łóżka) koszt 80 zł/dobę wyposażenie j.w.
Parking: 10 zł na dobę. przy parkingu marina, możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego małego: kajak rowerek, dużego: żaglówka - jak ktoś ma patent. na miejscu możliwość zorganizowania (we własnym zakresie) grilla ogniska etc.
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#58
No dobra, i co teraz?

2 doby?
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#59
Zapłacić musimy za dwie doby.
Kto może przyjedzie już w piątek.
Termin właściwy zlotu to 01-02.06.2013.
Chyba, że znajdziemy w okolicy inny ośrodek.
K278 możesz cos jeszcze polecić?
Odpowiedz
#60
Prawda jest taka, że 2 doby w tamtym ośrodku i tak są tańsze (w jednym przypadku podobne) od jednej doby w konkurencyjnych ośrodkach. fakt konkurencja ma wyższy standard... ale przecież pije się wszędzie tak samo Oczko
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości