Ankieta: Preferowane miejsce organizacji zlotu HLCP
Białobrzegi
0%
0 0%
Borki
20.00%
1 20.00%
Zegrze
80.00%
4 80.00%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ROZPOCZĘCIE SEZONU HLCP 2013
#71
Ktoś zabierze może grilla? Ja niestety nie posiadam mobilnego.
Pozdrawiam,
Andrzej
Odpowiedz
#72
coś małego zawsze się skołuje.
Tak gwoli przypomnienia

Ośrodek Szkoleniowy WAT
ul. Groszkowskiego 2, 05-131 ZEGRZE
tel.: (22) 688-34-33 www.wat.edu.pl
tel.: (22) 688-32-65 (kierownik)
Tel.: (22) 688-34-33
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#73
Spoko Uśmiech . Mam jeszcze jedno małe pytanko, pod jaki numer telefonu dzwonić o rezerwację?
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#74
(05-20-2013, 18:20 )dr.big napisał(a): No dobra, i co teraz?

2 doby?

(05-22-2013, 18:37 )dr.big napisał(a): Spoko Uśmiech . Mam jeszcze jedno małe pytanko, pod jaki numer telefonu dzwonić o rezerwację?

Oczywiscie do kierownikaUśmiech
Odpowiedz
#75
Wrzucę od razu właściwą stronę ośrodka, bo chwilę mi zajęło przebicie się przez ten cały WAT Duży uśmiech ...

http://www.wat.edu.pl/index.php?option=c...&Itemid=99


Dobra, tym razem się udało zarezerwować Oczko ... Będę starał się być w piątek, ale na razie mam wszystko ustawione na sobotę...
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#76
Jak by co to już oficjalnie: termin zarezerwowany Uśmiech 2 osoby
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#77
Rezerwację potwierdziłem, może się uda i będę w piątek...

PS. Będę musiał tylko podjechać Legendą na myjkę Duży uśmiech .
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#78
myślę, że w wawie kilka znajdziesz Oczko
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#79
Z tematów organizacyjno - aprowizacyjnych Oczko

1. Ja zajmę się organizacją stanowiska grillowego: grill, tacki, sztućce, węgiel, przyprawy, sosy, itd.
2. Proszę użytkowników o zakup we własnym zakresie, pieczywa, kiełbasek, kaszanki, ewentualne przygotowanie innych wiktuałów.
3. Ponieważ grono jest męskie, proponuję by do spożycia zakupić wódkę, oczywiście w pakiecie z napojami.
4. Na miejscu spróbujemy zorganizować ognisko ( płatne dodatkowo ).
5. Krzysztof K278 czy możesz zaproponować jakiś ramowy plan zwiedzania okolic, ewentualnie innych atrakcji?
6. Proszę Cię również o informację jak wyposażony jest ośrodek, tzn.: czy istnieje np.: konieczność zabierania śpiworów?
7. Proponuję zabranie preparatów przeciw komarom.
Odpowiedz
#80
w tematów krajoznawczych proponuję...
Wyjazd do Wawy, wjazd na 30 piętro Pajaca kultury (18 zł wjazd, + parking 5 zł/h ) - warunek konieczny: ładna pogoda, bo inaczej nic nie zobaczymy.
Kolejny punkt programu: Stadion Narodowym (Jeżeli akurat nie ma zawodów pływackich można zwiedzać: 15-25zł), który w miesiącach suchych pełni rolę stadionu.

inna ewentualność
Twierdza Modlin:
http://www.twierdzamodlin.pl/?pl:9:/Twie...n/Historia

Myślę, że na miejscu zdecydujemy którą ewentualność wybierzemy.

co do śpiworów... prawdę mówiąc nie wiem... ja profilaktycznie zabieram... ale jutro postaram się dowiedzieć co i jak
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości