Ankieta: Preferowane miejsce organizacji zlotu HLCP
Białobrzegi
0%
0 0%
Borki
20.00%
1 20.00%
Zegrze
80.00%
4 80.00%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ROZPOCZĘCIE SEZONU HLCP 2013
#81
Z praktycznych rzeczy to polecam też zabrać farelkę, bo pogoda ma niestety nie rozpieszczać w weekend... Mnie dwukrotnie na zlotach uratowała tyłek przed zamarznięciem.
Pozdrawiam,
Andrzej
Odpowiedz
#82
Jednak na 99% będę w piątek, nie wiem tylko, na którą godzinę zląduję Uśmiech ...
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#83
O której godzinie się tam zbieracie?
Ja wpadnę do Was dopiero w sobotę, bo w piątek wieczorem żona ma dyżur i muszę z córeczką zostać.
Gdzie Wam szukać? Może podzielcie się numerami telefonów?
Pozdrawiam,
Andrzej
Odpowiedz
#84
oficjalnie dopisuję się do listy uczestników, troszkę późno, ale udało się przeorganizować prace w firmie. Nie dotrę jednak na 12.00 więc pewnie dołączę w międzyczasie gdzieś na mieście. Jak kolega wyżej poprosiłbym jakiś numer tel. na priv żebym mógł was gdzieś złapać.
Odpowiedz
#85
(05-31-2013, 7:08 )ahaman napisał(a): O której godzinie się tam zbieracie?
Ja wpadnę do Was dopiero w sobotę, bo w piątek wieczorem żona ma dyżur i muszę z córeczką zostać.
Gdzie Wam szukać? Może podzielcie się numerami telefonów?

Zaproponowana wcześniej godzina rozpoczęcia zlotu to 12.00.
Spotkajmy się w okolicach recepcji ośrodka - parking główny.
Numer telefonu przesłałem na PW.
Odpowiedz
#86
OK, czyli w sobotę o godz. 12 w okolicach recepcji ośrodka, tak?
Pozdrawiam,
Andrzej
Odpowiedz
#87
Zatem ostateczna lista uczestników:

K278
Peter
Dr.big
Woodieh
Zibi54
Ahaman
Supertzar

Pamiętajcie o aprowizacji Oczko
Odpowiedz
#88
Legend95 miał też podjechać.

Czyli reasumując: start w sobotę od godz. 12, zakończenie w niedzielę (pewnie po południu jakoś)?
Nie jestem jeszcze pewien jak z noclegiem, bo nie wiem czy będę mógł zostać w sobotę wieczorem. Wyjaśni się w sobotę. Najwyżej dokupię miejsce noclegowe na miejscu albo się do kogoś wbiję. :-)
Pozdrawiam,
Andrzej
Odpowiedz
#89
(06-01-2013, 2:14 )ahaman napisał(a): Legend95 miał też podjechać.

No to spaliłeś niespodziankę Oczko

Wiadomość z ostatniej chwili: Kolega K278 jest już na miejscu w domku nr 19, melduje, że wszystko jest w porządku, domki wyposażone jak należy. Jutro rozpoczęcie sezonu żeglarskiego - może załapiemy się na szanty? Oczko



Odpowiedz
#90
będę, prawdopodobnie ok 17.00 gdzie Was łapać?
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości