Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy czujnik ABS Lewy Tył z HL = Lewy tył Acura RL
#1
Witam serdecznie forumowiczów
Dręczy mnie od roku brak tylnego lewego czujnika ABS w mojej HL 1997r.
W serwisie wołają 854pln i zacząłem szukać i znalazłem czujnik z Acury RL, no i tu nasuwa się pytanie CZY BĘDZIE PASOWAŁ?

podaje linka
[undefined=undefined]http://www.partstrain.com/store/details/Acura/RL/OES_Genuine/Speed_Sensor/1997/W0133-1710142.html?location=Rear-comma-_Driver_Side[/undefined]

Proszę o pomoc
Odpowiedz
#2
Witam ponownie
Po 3 miesiącach 0 odpowiedzi czyli pozostaje zaryzykować 145$ lub jeździć bez.
Jak coś wiecie dajcie znać.
Odpowiedz
#3
kolego wejdź na allegro i poszukaj auta na części. Będzie na pewno taniej.
Odpowiedz
#4
temat czujników na tył jest na forum. Można zrobić taki czujnik samemu. Koszt około 60 zł za sztukę. Wystarczy użyć wyszukiwarkiUśmiech
Odpowiedz
#5
(07-16-2013, 21:57 )Grzesiek napisał(a): temat czujników na tył jest na forum. Można zrobić taki czujnik samemu. Koszt około 60 zł za sztukę. Wystarczy użyć wyszukiwarkiUśmiech

Myslisz że nie potrafię wyszukiwarki obsługiwać Uśmiech Już mam nawet taki czujnik robiony za 60pln (jeden kolega z forum mi go zrobił, zapłaciłem mu 150pln za niego i co nic nie działa). Może jesteś chętny i mieszkasz gdzieś na śląsku z chęcią ci zapłacę za zrobienie DZIAŁAJĄCEGO i zamontowanie takiego czujnika.
Odpowiedz
#6
Może to nie tylko czujnik? Odpisałem Tobie na wątku pierwotnym, jeżeli nadal masz to auto (choć minęły już kolejne 2 i pół) - ja mam dorobiony od Mazdy i wszystko działa jak ręką odjął. Problem w tym, ze Poznań a Śląsk dzieli pewna odległość, ale w tym aucie to przecież czysta przyjemność Oczko
Honda Legend KA9 1996
Honda CB400F Super Sport 1977

Moja Honda, droższa niż wygląda...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości