Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Układ wydechowy
#21
Cytat:No niestety problem jest taki, że nie wysyłka poza USA nie wchodzi w grę.
w sensie, że towar jest w USA, ale wysyłka bezpośrednio do Polski nie wchodzi w grę? Jeśli tak, to mogę Cię skontaktować z moim kumplem, który zajmuje się sprowadzaniem fruktów z USA/JP/UK i ma bardzo dobre ceny.
Odpowiedz
#22
fruktów ??
Odpowiedz
#23
No owoców Uśmiech
Odpowiedz
#24
Tak, owoce do zapychania układów wydechowych. Frukt -> rarytas.
Odpowiedz
#25
Mam do sprzedania nowy tlumik. Jest wystawiony w Allegro. Pozdrawiam
Odpowiedz
#26
Ja do swojej KA9 z 97r założyłem w zeszłym roku od Mitsu Sigmy 3.0 Całkowity koszt to 300zł wraz z dopasowaniem.Nie wiem ale do poliftowej też pewno by pasował.
Honda Legend KA9 98r
Odpowiedz
#27
Układ wydechowy w obu wersjach jest identyczny
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#28
do polifta założyłem z sigmy,jest ok poza tym ze trochę za nisko wisi i na garbach drogowych przy obciążeniu zahaczam ;-(
Odpowiedz
#29
Temat odświeżam, chodzi o rogi - czyli pierwsze 2 elementy, które odprowadzają gazy z kolektorów.
Nowe to wydatek niecałych 2k, ale istnieje opcja dorobienia - ale tu pojawia się problem. Trzeba mieć jakieś na miarę.

Czy posiada ktoś jakieś , pordzewiałe, podziurawione - cokolwiek co by się na miarę nadało.

Jak się uda to obiecuje, że i dla innych użytkowników by było jak znalazł.
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#30
K278 a czy przedlift i polift nie ma przypadkiem innej średnicy rur? skoro przedlift ma ok 208km a polift do 225km to skąd się wzięło +-20KM jak przy silniku nic nie było zmieniane z tego co się orientuję?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości