Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
C35A dzwiek Silnika
#1
witam ,
jaki dźwięk maja wasze silniczki ? ,
już dawno chciałem was o to zapytać ale jakoś nie miałem możliwości zrobić dobrego materiału ,
materiał z dzisiaj nie jest tez najlepszy lecz w tle można wyłapać dziek silnika

www.youtube.com/embed/fpoqYbzIy5s
Odpowiedz
#2
Słychać takie metaliczne strzały. U mnie tego nie ma. Swoją drogą nieźle to musi napierniczać skoro słychać w kabinie.
Odpowiedz
#3
hehehe a o otwartych oknach słyszał ? klima jeszcze nie hula ehhh to sa takie skutki uboczne nagrywania telefonem ;( podczas jazdy
Odpowiedz
#4
Skoro okna były otwarte to tym bardziej hałas spod maski jest bardzo głośny. A tak wogóle, to nie zrozumiałem co napisałeś w drugim poście Uśmiech
Odpowiedz
#5
Rany boskie co to jest ?
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#6
Filmik nagrany pod wpływem? Po minucie coś słychać w miarę normalnie, przez te szyby dźwięk jakby ktoś taczką po budowie cisnął Uśmiech
Odpowiedz
#7
U mnie C32A tak brzmi (też przy otwartych oknach):

http://www.youtube.com/watch?v=qMNfHw_XPQU

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#8
to jest moja droga do i z Pracy , takie zakamarki , jest wielka budowa (chyba elektrownie budują) miejscami masę ziemi leży na asfalcie.
bez obciążenia silnik nie robi rewelacji chodzi jak młynek do kawy , dopiero podczas jazdy wydobywa się głęboki dźwięk i o to mi się rozchodzi .
a nagrywane sprzętem telefonicznym wiec sam obrót kierownicy wywołuje horror.

dzięki matti5d za materiał właśnie o to mi się rozchodziło ,

co do trzasków to przysłucham się temu
Odpowiedz
#9
Ja tam nie słyszę trzasków, tylko uderzenia powietrza Uśmiech

Twój brzmi nieco inaczej, ale to pewnie przez inny typ skrzyni (manual vs. automatic).

Jedno trzeba przyznać - te auta są bardzo ciche i żeby wydobyć dźwięk silnika trzeba konkretnie przycisnąć.

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#10
tylko ze ja mam większą przepustnice w C35A Oczko bo z C32
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości