Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JDM by BOLEK
#1
Samochód nabyłem kilka dni temu, długo wyszukiwany. Straciłem nadzieję, że jeszcze się taki trafi. Ale jest i ma się dobrze a u mnie będzie mu jeszcze lepiej Uśmiech
Honda Legend JDM . Rocznik 1998. Na tą chwilę seria z przyciemnionymi szybami.

[Obrazek: bc9f6c91fe0e.jpg]

[Obrazek: 791d9aeb5bb7.jpg]

[Obrazek: 1373798a3652.jpg]
Odpowiedz
#2
Wersja Alpha Navi z LuxMan Audio?????
Odpowiedz
#3
Wygląda ciekawie. Zwłaszcza felgi z II gen dodają mu uroku.
Odpowiedz
#4
Peter, to właśnie o LuxMan audio niegdyś mi wspominałeś?

Bardzo podobają mi się wnętrza wersji z navi. Zamierzasz go przerzucić na LHD, czy egzystujesz sobie w kraju, gdzie RHD jest legalne? Jakie masz plany wobec auta?
Odpowiedz
#5
Miodzio. Czy dobrze wypatrzyłem przełącznik zmiany trybu skrzyni?
Odpowiedz
#6
Fajna! Jak się jeździ takim autem w Irlandii?

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#7
(05-11-2013, 9:26 )Krzysztov napisał(a): Peter, to właśnie o LuxMan audio niegdyś mi wspominałeś?

My co prawda rozmawialiśmy o LuxManie w II generacji ale umiejscowienie, kształt i kolor sykaczy wskazuje na to, że jest to właśnie LuxMan. W II generacji o ile dobrze pamiętam, LuxMan nie występował razem z Alpha Navi. W III generacji widocznie udało się upchnąć wszystkie elementy dość rozbudowanych zestawów.

(05-11-2013, 20:18 )kowal napisał(a): Miodzio. Czy dobrze wypatrzyłem przełącznik zmiany trybu skrzyni?

Wypatrzyłeś zapewne przełącznik podgrzewania fotela.
Odpowiedz
#8
w obudowie lewarka jakoś mi nie pasuje grzanie
zastanawiałem się nad "tym srebrnym" w drzwiach. mocy ukrytej musi tam być...
Odpowiedz
#9
Tak mieszkam w ROI i tutaj użytkuję autko.
Macie rację, audio pochodzi wprost od LuxMan-a, poza tym ma chyba wszystkie zabawki JDM jakie były w tym autku dostępne.
Kopię w sieci za katalogami producenta odnośnie wyposażeń w Legend i chciałbym porównać katalogowe wyposażenie z moim.
Jest w rewelacyjnym stanie. Ma przejechane 250 tys km a prowadzi się jak nowe.
Jestem mega zadowolony z niego. Jedyne nad czym ubolewam to, że tylko w krzaczastym języku jest Navi i tuner telewizyjny nie odbiera europejskich fal telewizyjnych.

PS: Zastanawiam się (i tu też pytanie) czy można podłączyć pod ten LCD jakieś zewnętrze urządzenia, np DVD ?
Odpowiedz
#10
Zrób listę bajerów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości