Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chcę kupić legenda, pomocy !
#1
Witam jestem nowy na forum, od dłużeszgo czasu urzeka mnie legenda coupe 91-96r 3.2 V6 205 KM. Mam zamiar kupic sobie tą furke i zacząć ją odbudowywać od podstaw, mam już jakąs tam fizje ale to pózniej. Póki co pytam NA CO ZWRÓCIC UWAGE PRZY KUPNIE ITP. ???
Będe raczej szukać w niemczech.

Czekam na pomocne odpowiedzi. Pozdrawiam !!
Odpowiedz
#2
Cześć. Przede wszystkim, zgodnie z ogólnie przyjętą netykietą i zwyczajami forumowymi, należałoby przywitać się w odpowiednim dziale. honda-legend.pl/Dzial-jesteś-nowy-na-forum-przywitaj-się--23

Kiedy już to uczynisz, polecam użyć szukajki po (lewej stronie, u góry na szarym pasku). To niezwykle przydatne narzędzie. A jeśli to Cię nie usatysfakcjonuje, to myślę, że powinieneś przeryć całe podforum dotyczące generacji KA7/KA8. Jest tam mnóstwo rzetelnej wiedzy, gromadzonej od długiego czasu. Włącznie z pierdylionem tematów zawierających mniej lub bardziej obszerne odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytanie. Mam jeszcze jedną radę. Jeśli chcesz budować auto od podstaw, to już teraz naucz się szukać informacji. Raczej rzadko ktoś poda wszystko elegancko, jak na tacy.

Pozdrowienia. Mam nadzieję, że pomogłem.

PS. Kolega forumowicz Dr. Big sprzedaje interesujące KA8.
Odpowiedz
#3
Witam. Jeśli szukasz czegoś ciekawego, szukaj furek wyposażonych w silnik Type II
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#4
Witaj. Powodzenia w szukaniu.
Odpowiedz
#5
cześć!

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#6
witaj Uśmiech
Odpowiedz
#7
Cytat:Cześć. Przede wszystkim, zgodnie z ogólnie przyjętą netykietą i zwyczajami forumowymi, należałoby przywitać się w odpowiednim dziale. honda-legend.pl/Dzial-jesteś-nowy-na-forum-przywitaj-się--23

Haha, przepraszam, niestety dopiero teraz zauważyłem, że to JEST w dziale powitań. No tak, moja wina. Zatem jeszcze raz witaj.
Odpowiedz
#8
(05-11-2013, 7:03 )leonaidez napisał(a): Witam ...............
...............Będe raczej szukać w niemczech.

Czekam na pomocne odpowiedzi. Pozdrawiam !!
Witam i zapraszam Oczko
Odpowiedz
#9
Witam i pozdrawiam.
Odpowiedz
#10
Witam.
HONDA Legend KA9 2000r.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości