Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co brakuje wam z KA8 w innych Autach
#1
Witam ,
tak od długiego czasu sie borykam z problemem a raczej niesmakiem do mojego Accorda Coupe CG4 ,
a wiec zanim nabyłem KA8: ACC podobał mi się pod każdym względem
Kolor zewnętrzny jak i Środek oryz dynamika jak na 2.0,
ale jak zacząłem jeździć Legend Coupe to :;
Brakuje mi elektrycznych zamków w ACC drzwi zamykam na dwa razy Oczko
Brakuje mi panoramicznych lusterek zewnętrznych w ACC widoczność jest dobra ale nie tak jak w Legend Coupe Oczko
Brakuje mi Osi skrętu w ACC , Legend składa się na raz a ACC na dwa Oczko to już takie auta jak E38,E39 łykały mój podjazd na raz
Brakuje mi NM w ACC . legend podnosi się płynnie z ~1200 rpm , ACC krztusi się na tych obrotach przy 4 biegu,
to tyle.
Odpowiedz
#2
jeden wielki mankament lusterek zewnętrznych to : wszystkie dziewczęta wyglądają grubo ( a to zasługa szkieł panoramicznych , natomiast wszystkie auta sa sportowe Oczko,

wracając do tematu czy ktoś z was jeździ na PB ? , ostatnio zauważyłem ze im statyczniej się poruszam to przybywa mi paliwa (ale tylko na wskaźniku) Oczko
jeszcze nie miałem takiej sposobności aż do dzisiaj by wskaźnik paliwa oparł się na Ograniczniku Oczko normalnie jak zatankuje do pełna to po 30-40 Km wskaźnik już stoi na ostatniej kresce i po następnych 20km już poniżej, czy ktoś tez to zaobserwował ?
[Obrazek: 20130610_170517_zpse178ae5e.jpg]
[Obrazek: 20130610_170512_zps3984d3c1.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości