Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amerykańskie problemy
#1
Witam wszystkich posiadaczy Acury.

Pomyślałem, że można by było trochę zmienić Acurę w bardziej europejską i podzielić się pomysłami, jak to zrobić.

Na początek proszę o zgłaszanie problemów, jakie wiążą się z posiadaniem amerykańskiej wersji Hondy Legend, oczywiście tych które denerwują Was najbardziej. Jeśli posiadacie informacje, jak rozwiązać dany problem najlepiej założyć oddzielny wątek i szczegółowo opisać jak sobie z nim poradzić.

Zgłoszone problemy:

1. Radio łapie jedynie nieparzyste stacje, czyli ciągle muszę słuchać Z-ki lub Radia Maryja (x).
2. Niedziałająca nawigacja (x).
3. Zegar późni się o 6 godzin i nie można go przestawić (v).
4. Brak wejścia audio AUX (v) - jak dorobić, opiszę w wolnej chwili.
.
.
Odpowiedz
#2
A może wymianą radia na europejskie... ewentualni, skoro pisałeś, że masz CarPC... instalacja karty fm.
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#3
Wymiana całego radia jest zbyt kosztowna (>1000 zł). Karta FM jest pewnym rozwiązaniem ale tylko dla tych co zdecydują się na CarPc, dodatkowo zyskamy RDS.
Jednak uważam, że najlepszym wyjściem jest przeprogramowanie radia na europejskie (możliwość sterowania z kierownicy), tyle że trzeba włożyć w to sporo wysiłku, aby znaleźć na to sposób.
.
Odpowiedz
#4
(05-27-2013, 8:56 )Krzychu napisał(a): Wymiana całego radia jest zbyt kosztowna (>1000 zł). Karta FM jest pewnym rozwiązaniem ale tylko dla tych co zdecydują się na CarPc, dodatkowo zyskamy RDS.
Jednak uważam, że najlepszym wyjściem jest przeprogramowanie radia na europejskie (możliwość sterowania z kierownicy), tyle że trzeba włożyć w to sporo wysiłku, aby znaleźć na to sposób.

A gdzie takie tanie radia widziałeś? To ja poproszę jedno z KB2 w tej cenie. Biorę od razu. :-)
Pozdrawiam,
Andrzej
Odpowiedz
#5
Masz gdzieś fotkę radia KB2?
.
Odpowiedz
#6
W Acurze obrysówki (postojówki) mrugają naprzemiennie z kierunkowskazem i za to juz w pierwszym tygodniu uzywania auta dostałem mandat (idiotyzm).
Rozwiązanie:
-wyjąć żaróweczkę i poczekac,az Polska dołączy do reszty świata:idea
Na przegląd zrob tak samo..
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości