Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oem zmieniarka i radio
#1
Koledzy , koleżanki...
w mojej KA8 z 92' posiadam OEM Radio, oraz zmieniarkę w bagażniku, którą doprowadziłem do porządku, po poprzednim właścicielu .
Z tego co mi wiadomo, to KA8 w tym roku nie posiadały seryjnie zmieniarek CD. Jednak w bagażniku z lewej strony, jest miejsce jakby seryjnie zrobione pod zmieniarkę właśnie...
W tym właśnie miejscu jest zmieniarka Hond-y, tylko nie wiem czy poprzedni właściciel ją tam umieścił, czy było to możliwe za dopłatą w salonie?
Dziwi mnie to, że w radiu, nie ma przełączania na napęd CD...
tzn, brak pod lub nad jakimkolwiek przyciskiem opisu CD.
Tak więc, jak skończony kretyn dałem wyczyścić i uruchomić zmieniarkę, a teraz się zastanawiam jak ją w tej chwili uruchomić i odsłuchać płyt.
Wybaczcie, tak głupie pytanie (lecz do tej pory nie znalazłem odpowiedzi i nie wiem jak to zrobić) : w jaki sposób odsłuchać płyt ze zmieniarki/ czy jest to w ogóle możliwe przy radiu OEMz 92'?

Oto te radijo...:

[Obrazek: radiooj.jpg]
Legend KA8 + Civic Eg B18 N/A 210 HP + Merc 300SL R129
Odpowiedz
#2
To jest raczej standard w wyposazeniu KA8, obie moje coupety mialy zmieniarke. Niestety starosc je nadgryzla. Przelacznik fal na dole (LMU) pozwala ci(o ile dobrze pamietam) przelaczyc sie na "CD" i wtedy te przyciski opisane "fwd" "play" obsluguja zmieniarke. To jest wg mojej opinii standard i pelen oryginal Uśmiech
Tak a propos, to zmieniarka nie dzialala u ciebie w ogole? Ja swoja po odmowieniu przez nia posluszenstwa zamienilem chwilowo na transmiter,ale jest to irytujace i mam zamiar doprowadzic moja ALPINE do porzadku. Moja wyrzucala jakis error i nie byl to standardowy ERROR 2, tylko inny kod, ktorego nie pamietam.Co u Ciebie bylo nie tak?
Odpowiedz
#3
Zgadza się LMU uruchamia się zmieniarkę ,cyframi wybiera odpowiednią płytę.
W razie problemu mogę wrzucić skany instrukcji obsługi Uśmiech
Odpowiedz
#4
Dżizas!!!
Próbowałem wszystkiego przed zrobieniem z siebie głąba na forumO matko
Poszedłem jeszcze raz do garażu bo nie dawało mi to spokoju i skorzystałem z waszych porad...
Niestety, nie poskutkowało, sprawdziłem więc jeszcze raz połączenie i okazało się że tu tkwił problemŚciana
Naprawdę, już sądziłem że poprzedni właściciel miał inne radio do zmieniarki... Muzyka gra że aż nie chciało mi się wysiadać z wozu. Odziedziczyłem nawet płytki z tamtej epoki - min.:Alfa Viile, Scorpions, OMD. Masakra, aż się łezka zakręciłaZawstydzony
Na niektórych kawałkach z żoną na szkolnym dicho się razem bawiliśmy...Szczęśliwy
Dzięki Makukrak i Snajpfer.
Legend KA8 + Civic Eg B18 N/A 210 HP + Merc 300SL R129
Odpowiedz
#5
(06-12-2013, 6:11 )PORU napisał(a): Muzyka gra że aż nie chciało mi się wysiadać z wozu. Odziedziczyłem nawet płytki z tamtej epoki - min.:Alfa Viile, Scorpions, OMD. Masakra, aż się łezka zakręciłaZawstydzony
Na niektórych kawałkach z żoną na szkolnym dicho się razem bawiliśmy...Szczęśliwy
Dzięki Makukrak i Snajpfer.

Az sobie wlaczylem scorpions, rzeczywiscie lezka sie w oku kreci...
Wlasciwie to do coupety nie pasuje nic innego jak muzyka z jej epoki, zauwazylem ze wtedy jakby dzwiek sie poprawia Język
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości