Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend I KA3 2,7
#11
Oooo, to lekka kiszka... czy tylko MB z tamtych lat stworzył odpowiedni wizerunek boku coupe? Chyba jeszcze bmw serii 8 ale to już wyższa półka...
Niemcy niestety z designem są ciut na bakier, wnętrz zwłaszcza.
Odpowiedz
#12
Fakt, Mercedes przy opuszczonych szybach wygląda super. I te pasy zamontowane za tylnymi drzwami. Ale reszta środa to już wszystko od linijki czyli brzydko. Nowe Mercedesy to już inna bajka. Środek mają extra.
Odpowiedz
#13
Wygląda dobrze, a może być znakomicie jeśli tylko:
a) wrócisz do seryjnych felg,
b) zostawisz te felgi i opuścisz niżej budę, ponieważ stoi jak koza i to ze sobą nie współgra.

Z przodu są spryskiwacze, czy wycieraczki bez piór?
Odpowiedz
#14
Na seryjnych felgach są zimowe opony, więc są trochę podniszczoe. Pewnie kiedyś je odświeżę. W rzeczywistości na tych felgach wygląda lepiej niż na zdjęciach, ale to kwestia gustu. Tak, brakuje jednego pióra wycieraczki reflektora, szukam takiego. Samochód nie jest po renowacji, jest dobrze utrzymany. Ja poświęciłem mu trochę czasu na przywrócenie blasku. Zdjęcia środka postaram się dodac jak najszybciej.
Odpowiedz
#15
Wczoraj byłem w Zalasowej, czyli o ile się nie mylę w Twoich okolicach. Oczko Może następnym razem mały spot? Chętnie zobaczyłbym na żywo KA3.
Odpowiedz
#16
(06-18-2013, 6:11 )emsaj napisał(a): (...)Samochód nie jest po renowacji, jest dobrze utrzymany. Ja poświęciłem mu trochę czasu na przywrócenie blasku. Zdjęcia środka postaram się dodac jak najszybciej.
Brawo, biały to taki kolor, na którym widać z dalek każde rdzawe miejsce, ten egzemparz wydaje sie być naprawdę ładny.

Sam jestem zwolennikiem oryginału, ale uważam też, że każdy powinien zmieniać pojazd wedlug swojej woli Uśmiech .
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#17
Z Zalasowej do mnie jest rzut beretem. W najbliższy weekend w Tuchowie/Jodłowej (więć tre okolice) jest Zlot Pojazdów "Wehikuł czasu". Pewno się na nim pojawię, więc zapraszam. Na zlocie z reguły są fajne wózki. O zlocie można poczytać na stronie: http://www.wehikul.tuchow.pl/

(06-18-2013, 7:33 )Krzysztov napisał(a): Wczoraj byłem w Zalasowej, czyli o ile się nie mylę w Twoich okolicach. Oczko Może następnym razem mały spot? Chętnie zobaczyłbym na żywo KA3.
Odpowiedz
#18
No i nabyłeś najporządniejszą z generacji Legendów.
Witam w ciasnym gronie jedynek
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#19
        Dwie nowe fotki. Efekt ostatnich prac.

(06-18-2013, 0:08 )matti5d napisał(a): Piękna jest! Przyłączam się do prośby o zdjęcia ze środka Uśmiech
Odpowiedz
#20
Klasa! Piękna fura. Gratuluję.
[Obrazek: avatarrear.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości