Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wycieraczki na szybe
#1
probowal ktos zakladac wycieraczki inne jak OEM , jaka dlugosc jest maksymalna ?
KA8
Odpowiedz
#2
tak, pióra kupowałem z firmy champion-dobre, pod wymiar i do wyboru wersja z lotką lub bez.
v6
Odpowiedz
#3
witam ,
wiec zaryzykowalem i kupilem boschowski schitt , przynajmniej nie trzeszcza Oczko , dla kierowcy max jaki mozna zalozyc to 600mm jest dobrze, dla pasazera to 530mm myslalem nad 550 ale juz jest ciasno , a dlaczego tak dlugie pióra ? , zabrałem sie za pomysł włożenia czujnika deszczu lecz wycieraczki a raczej ich długość stała mi na przeciw by z czujnikiem nie zchodzic niżej Lustra , teraz wycieraczka zmywa wyżej lustra i to mnie zadowala , muszę jeszcze implantować czujnik w jakąś obudowę myślałem o czymś pokroju BMW ale strasznie wielkie ale estetyczne , zastanawiam sie tez nad Combo czujniku dla deszczu i świateł , może na wiosnę będę miał plan kompletny Oczko
Odpowiedz
#4
Czy moge zamontować takiej samej długości pióra 600 i 530 do KA7? Czy to ta sama szyba?Uśmiech
Odpowiedz
#5
KA7 ma inną szybę. Jeżeli mnie pamięć nie myli to w KA7 jest trochę wyższa.
Odpowiedz
#6
a wiesz może jakie max (długości) można zamontować pióra?
Odpowiedz
#7
najlepiej jak szyba brudna pusci wycieraczki i zrobic pomiar do dachu i do do slupka , kupic odpowiednia dlugosc i zalozyc , wazne w pozycji OFF wycieraczki nie moga sie stykac ze soba , jak i nie moga wadzic o slupek A koncowka wycieraczki , bo przy predkosci pow 140 wycieraczka(ramie) sie nagina i tu trzeba wziasc poprawke o jakies 2-4 cm
Odpowiedz
#8
przewód spryskiwacza szyby , łączenie miedzy maska a błotnikiem elastyczny 90° przewód zna ktoś numer części ?
Odpowiedz
#9
http://japancars.ru/index.php?route=cata...lk=B__1501
[Obrazek: avatarrear.jpg]
Odpowiedz
#10
ooooo dzieki ,
pozycja nr 13 Oczko ,

oczywiście nowego właściciela poinformowałem o usterce Oczko


(06-21-2013, 22:22 )danielofski napisał(a): http://japancars.ru/index.php?route=cata...lk=B__1501
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości