Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zmienić język NAVI w KB1?
#1
Pytanie jak w temacie wątku. Moja NAVI mówi do mnie i wypisuje wszystko w j. hiszpańskim. Ponieważ instrukcję obsługi mam w j. niemieckim (także mi obcy) nie wiem jak zmienić język na angielski. Proszę o pomoc.
Przy okazji chętnie zakupię instrukcję do NAVI w j. polskim.
Odpowiedz
#2
(06-22-2013, 19:15 )fontisgombault napisał(a): Pytanie jak w temacie wątku. Moja NAVI mówi do mnie i wypisuje wszystko w j. hiszpańskim. Ponieważ instrukcję obsługi mam w j. niemieckim (także mi obcy) nie wiem jak zmienić język na angielski. Proszę o pomoc.
Przy okazji chętnie zakupię instrukcję do NAVI w j. polskim.

Cześć. Mi mówiła po francusku. Gdzieś przeczytałem na forum. Powiedz jej dwa razy english i potem yes. Mi zadziałało bo też po francusku cienko Duży uśmiech
Odpowiedz
#3
(06-22-2013, 19:15 )fontisgombault napisał(a): Pytanie jak w temacie wątku. Moja NAVI mówi do mnie i wypisuje wszystko w j. hiszpańskim. Ponieważ instrukcję obsługi mam w j. niemieckim (także mi obcy) nie wiem jak zmienić język na angielski. Proszę o pomoc.
Przy okazji chętnie zakupię instrukcję do NAVI w j. polskim.

Jutro dam ci znać, musze u siebie sprawdzić bo też tak miałem i to zmieniłem
Odpowiedz
#4
Kolega Adrian881215 zechce się przedstawić w Dziale Powitań?
Odpowiedz
#5
(07-19-2013, 4:03 )Adrian881215 napisał(a):
(06-22-2013, 19:15 )fontisgombault napisał(a): Pytanie jak w temacie wątku. Moja NAVI mówi do mnie i wypisuje wszystko w j. hiszpańskim. Ponieważ instrukcję obsługi mam w j. niemieckim (także mi obcy) nie wiem jak zmienić język na angielski. Proszę o pomoc.
Przy okazji chętnie zakupię instrukcję do NAVI w j. polskim.

Cześć. Mi mówiła po francusku. Gdzieś przeczytałem na forum. Powiedz jej dwa razy english i potem yes. Mi zadziałało bo też po francusku cienko Duży uśmiech

Witaj!
Wchodzisz w menu, następnie klikasz w bok dżojem dwa razy na setting2 i tam masz różne ustawienia, następnie jak zjedziesz na sam dół listy pojawia się language, a tam są opcje różnych języków do wyboru. (sorki za słownictwo, ale pisałem na szybko).
Pozd.
Odpowiedz
#6
Witam moze zna ktoś jakiegoś magika co by pokombinował z menu i zrobił język polski ?
Odpowiedz
#7
(12-05-2017, 5:57 )dariusz2880 napisał(a): Witam moze zna ktoś jakiegoś magika co by pokombinował z menu i zrobił język polski ?

Swojego czasu obdzwoniłem kilka miejsc i uzyskałem informację, że do legendy nie ma takiej opcji, więc dałem sobie spokój z szukaniem dalej. To musi zrobić jakiś pasjonat tego samochodu  bo na swoim patencie (polskie menu) niewiele zarobi Uśmiech
Odpowiedz
#8
(12-06-2017, 4:53 )robo napisał(a):
(12-05-2017, 5:57 )dariusz2880 napisał(a): Witam moze zna ktoś jakiegoś magika co by pokombinował z menu i zrobił język polski ?

Swojego czasu obdzwoniłem kilka miejsc i uzyskałem informację, że do legendy nie ma takiej opcji, więc dałem sobie spokój z szukaniem dalej. To musi zrobić jakiś pasjonat tego samochodu  bo na swoim patencie (polskie menu) niewiele zarobi Uśmiech


A znasz kogoś kto w acco robił czy robi ?
Odpowiedz
#9
(12-06-2017, 5:43 )dariusz2880 napisał(a):
(12-06-2017, 4:53 )robo napisał(a):
(12-05-2017, 5:57 )dariusz2880 napisał(a): Witam moze zna ktoś jakiegoś magika co by pokombinował z menu i zrobił język polski ?

Swojego czasu obdzwoniłem kilka miejsc i uzyskałem informację, że do legendy nie ma takiej opcji, więc dałem sobie spokój z szukaniem dalej. To musi zrobić jakiś pasjonat tego samochodu  bo na swoim patencie (polskie menu) niewiele zarobi Uśmiech


A znasz kogoś kto w acco robił czy robi ?

niestety nie, zdecydowana większość firm bazuje na gotowych rozwiązaniach a dla legendy takich nie ma.
Odpowiedz
#10
Witam
Firma zmieniła język NAVI na polski. Koszt operacji - 300 zł.
Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości