Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogłoszenia
#1
W związku z tym, że na naszym forum coraz częściej logują się handlarze, proponuję w ślad za innymi forami wprowadzić uniemożliwienie wystawiania ogłoszeń nowym osobom. Tutaj temat do dyskusji po jakiej ilości postów lub czasie odblokować możliwość wystawienia ogłoszeń. Można też wprowadzić zatwierdzanie ogłoszeń przez moderatora. Dzięki temu nasze forum znowu będzie miejscem zrzeszającym miłośników Legenda, a handlarze pozostaną tam gdzie ich miejsce. Co Wy na to?
#2
Jestem za. Uważam, wprowadziłbym obostrzenie w ten sposób, że aby mieć możliwość wystawiania ofert sprzedaży auta należy uzyskać pewien "status społeczny"
HLKA9'96 -> HLKA9'99
#3
Mało rozgadany tu jestem i do powiedzenie też nie za wiele, ale obiema rencami podpisuję się pod tym. Użytkowników HL nie jest tak dużo jak CVC czy Prelud, więc z grubsza wiadomo, kto handlarzyną jest a kto nie, może właśnie niech moderator zatwierdza, a handlarz może sobie wkleić link do działu "Legendy z otomoto..."
#4
Myślę że potencjalnych handlarzy liczba 50 postów zblokuje/pozwoli rozpoznać. Jak jest to liberalne podejście z pewnością pozostanie kwestią moderatorów. Jak ciekawym i opiniotwórczym jest zamieszczanie przez takie osoby ogłoszeń widać po dostarczonej zabawie. Czy nie szkoda byłoby jej trochę? Ja bawię się świetnie Uśmiech


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości