Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Banowanie
#1
To jeszcze jeden wniosek. Proponuję żeby za chamskie zachowanie dawać ostrzeżenie, a po 3 ostrzeżeniach blokować konto np na miesiąc. Zgadzacie się?
Odpowiedz
#2
Tam gdzie społeczności forumowe są duże, takie działania mają sens i są wręcz koniecznością. A tutaj, gdzie jest nas ledwie garstka, może wystarczy rozwiązywanie konfliktów i animozji via PW/przy piwie? No może przy recydywie i po drugiej prośbie o w/w rozwiązanie można blokować dostęp do forum na 48h, żeby mieć czas na ochłonięcie. Jest nas tak mało, że brak kogokolwiek to spory ubytek w aktywności i liczbie nowych postów na forum.

Jarek, wiem o co Ci chodzi, ale jesteśmy już dużymi chłopcami i czasami warto odpuścić i jak to mawia klasyk "ignorować gnoja". Duży uśmiech
Odpowiedz
#3
(06-28-2013, 1:48 )Krzysztov napisał(a): Jarek, wiem o co Ci chodzi, ale jesteśmy już dużymi chłopcami i czasami warto odpuścić i jak to mawia klasyk "ignorować gnoja". Duży uśmiech
Zdecydowanie się zgadzam. Jednak chodzi mi o poziom tego forum.
Odpowiedz
#4
Jarku wrzuć na luz... aniołem wszak też nie jesteś... każdy z nas może dziwnie reagować na inne osoby. Tak Elvis reaguje na Ciebie jak i na odwrót... załatwcie to między są i nie wciągajcie innych.
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#5
Jestem za "młody" stażem na forum aby sie wypowiadać w tym temacie...
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#6
Co na ten temat myśli Site Owner? Wszakże jego to twór i decyzje... Osobiście mam to gdzieś. Poziom forum uznaję za przyzwoity, niektóre wynaturzenia natomiast są znakomitą odskocznią od normalności i zniżanie się do ich poziomu jest nonsensem, ponieważ autorzy miażdżą doświadczeniem. Mam z tego polewkę, aczkolwiek rozumiem irytację jaką często wzbudzają takie uwagi. Chill. Jak już cytowałem kiedyś S.Lema "nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu".
Odpowiedz
#7
Trzy tygodnie temu złożyłem wniosek o karanie chamskiego zachowania banowaniem i kulturalnie broniąc się przed kolejnym chamskim i niczym niesprowokowanym atakiem elwisa zostałem zbanowany Uśmiech W związku z tym mam pytanie. Kto podjął tą "inteligentną i mocno przemyślaną" decyzję i mnie zbanował. Liczę na to, że kolega elwisa ujawni się i otwarcie się do tego przyzna. Nie liczę na uzasadnienie tej decyzji. Zresztą uzasadnienie jest oczywiste Uśmiech
Odpowiedz
#8
Ręce i majty opadają
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#9
jarolissimus, odpowiedź znajdziesz w Shoutboxie

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości