Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siemacie ludziska!!!
#1
Oczko 
Jestem Marcin z Poznania, posiadam od tygodnia srebrną Legend Coupe 3.2, 1991 o nr seryjnym 000232 Uśmiech sprowadziłem ją osobiście z Niemcowni i jestem z niej jak na razie b. zadowolony,Szczęśliwy
O AUCIE:
Podłoga i blacha zdrowa oczywiście jest parę parchów do zrobienia, ale ogólnie o.k., poza tym Pali sie kontrolka ABS-u, czasami szyba kierowcy sama sie zamyka i próbuje ją zamknać w kółko i w kółko, nie idzie wtedy otworzyć, po jakims czasie wszystko wraca do normy, centralny zamek przy otwieraniu i zamykaniu tez cos sie blokuje bo cyka cyk, cyk i próbuje jeszcze zamykać...lub otwierać..., coś z kolektorem (na zimnym słychać), chłodnica zmeczona do wymiany i chyba wszystko, przebieg 293000, skrzynia chodzi ładnie, klima niestety nie chłodzi, elektryka ok oprócz grzanych siedzeń: lampki sie palą, ale nie grzeje, hamulce zrobione jeszcze przez niemca klocki nóweczki, zawiecha ok, trzeba włożyć trochę serca...
i bedzie śmigać...
Generalnie planowałem kupić Honde 2.7 bo jeździłem taka i porównując do 3.2 to tą starszą jeździło mi sie lepiej, ale z kolei 3.2 mi sie bardziej podoba wiec kupiłem ... ale jak trafi sie jedynka w manualu w niemcowni to tacham od razu do Polski Uśmiech POZDRAWIAM LEGENDARNYCH!!!

Fotki!!! sorki za jakość, ale robione telefonem.

   
   
   
   
Odpowiedz
#2
witam legendziarza z Poznania Uśmiech
Odpowiedz
#3
Witam i pozdrawiam.
Odpowiedz
#4
To się nazywa porządne przywitanie!

Gratulacje nabytku, niech się sprawuje Uśmiech

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#5
Siemanko!
Gratulacje, daj znać jak uporasz się z cykadłem centralnego. Mam to samo, ale u mnie tylko tył... podejrzewam że to coś przez dokładkę siłowników, aczkolwiek przy kierownicy też cyka jakiś przekaźnik.
Pozdro.
Odpowiedz
#6
Witam
GratulujeOczko To jest nas już dwóch z srebrnymi manualamiOczko w poznaniu.
Odpowiedz
#7
(07-05-2013, 5:06 )hellmans napisał(a): Witam
GratulujeOczko To jest nas już dwóch z srebrnymi manualamiOczko w poznaniu.

Mój jest niestety automat...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości