Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SKRZYNIA BIEGÓW
#1
Witam szanownych kolegów!
Chciałem się poradzić w kwestii skrzyni, mianowicie często u mnie gdy wrzucam wsteczny bieg pojawia się taki słyszalny dźwięk jakby działania przekładni, taki jakby stukot podczas wrzucania wstecznego. Nie wiem czy to normalny objaw, czy wada, dlatego chciałem się poradzić.
Pamiętam że w manualnych skrzyniach montowanych w Accordach i Civicach z lat 90-tych, ten stukot przekładni przy wrzucaniu biegu wstecznego to był normalnym objawem działania skrzyni.
Czy tutaj jest to samo, co wy na to?
Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Dziękuje wszystkim za zainteresowanie tematem! fajne forum, poszukam innego
Odpowiedz
#3
(07-19-2013, 3:36 )kala40 napisał(a): Dziękuje wszystkim za zainteresowanie tematem! fajne forum, poszukam innego

Witaj. Wydaje mi się że to normalne. Resztę jak wrzucasz jest lepiej prawda? U mnie też jest delikatne szarpnięcie. Wcisnij mocniej hamulec to będzie troche delikatniej.
Odpowiedz
#4
(07-19-2013, 3:36 )kala40 napisał(a): Dziękuje wszystkim za zainteresowanie tematem! fajne forum, poszukam innego

Pisałem do Ciebie w tym temacie na PW. Nie potrzebnie doszukujesz się dziury w całym.
Odpowiedz
#5
(07-19-2013, 5:29 )Adrian881215 napisał(a):
(07-19-2013, 3:36 )kala40 napisał(a): Dziękuje wszystkim za zainteresowanie tematem! fajne forum, poszukam innego

Witaj. Wydaje mi się że to normalne. Resztę jak wrzucasz jest lepiej prawda? U mnie też jest delikatne szarpnięcie. Wcisnij mocniej hamulec to będzie troche delikatniej.

Witaj!
Zgadza się przy pozostałych biegach nic nie słychać, ale powracając do tematu, to u mnie nic nie szarpie, tylko podczas zmiany biegu na wsteczny słychać jest lekki stukot i dokładnie to mnie niepokoi.
Pozdrawiam

(07-19-2013, 5:47 )Peter napisał(a):
(07-19-2013, 3:36 )kala40 napisał(a): Dziękuje wszystkim za zainteresowanie tematem! fajne forum, poszukam innego

Pisałem do Ciebie w tym temacie na PW. Nie potrzebnie doszukujesz się dziury w całym.

Witaj!
Zgadza się pisałeś, za co dziękuję, jednak nie do końca to o co pytałem.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
Jeśli niepoki Cię ten stukot zgłoś się do ASO, tam chętnie pomogą.
Widocznie nikt z posiadaczy KB1 nie ma takiego "stuku" i dlatego nie jeśtemy w stanie udzielić Ci satysfakcjonującej odpowiedzi.
Wybacz!
Jeśli chcesz się pomartwić na zapas to mogę Ci odpowiedzieć: zaczyna psuć Ci się skrzynia, wymień ją Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości