Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tuleje wahaczy przód
#1
Ma ktoś dostęp do nowych tulei do dolnego przedniego wahacza prawego i lewego? Sprawdzałem w IC, Auto Land, Gordon, oraz w kilkunastu małych okolicznych sklepikach, ale niestety nawet nie mają w katalogach a pilnie poszukuję. Na allegro ani sztuki.
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz
#2
Lipa w temacie. Ja dorabiam ...
Odpowiedz
#3
W IC są . Idź do sklepu z częściami japońskimi tam mają bodajże firmy CTR do góry jak i do dołu.
Odpowiedz
#4
Na przyszlosc jak by ktos potrzebowal ja zalozylem te i jest wszysytko ok http://tedgum.pl/sklep/index.php?cPath=6..._2502_4002
Odpowiedz
#5
(10-16-2013, 2:47 )m0jemiast0 napisał(a): Na przyszlosc jak by ktos potrzebowal ja zalozylem te i jest wszysytko ok http://tedgum.pl/sklep/index.php?cPath=6..._2502_4002

Niestety dostępna jest tylko 1 z listy i nic więcej. Polatałem po magazynie Auto Landu i dobrałem coś po rozmiarach w przyszłym tygodniu jak znajdzie się czas przymiarka i jak będzie ok dam znać czy pasują i od czego pasują.
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz
#6
Witam poszukuje części do Honda Legend 2000r
-przednia tuleja lewego przedniego dolnego wachacza
-lewa tuleja prawego tylnego dolnego wachacza
amortyzatory tył
-poduszka lewego tylnego amortyzatora

jak narazie wysłałem zapytanie do tedgum.pl o dostępność częsci , bo hutrownie dały negatywną odpowiedziec czyli części tych po prostu nie ma.
Odpowiedz
#7
Przerabiałem niedawno temat zawieszenia w KA9 i z tego co wymieniłeś powiem Ci tak:
- amorki tył - tylko oryginalne, zamienników teoretycznie nie ma choć poprzedni właściciel mojego auta jakieś graty na tył inne założył, ale efektem tego był brak zbieżności i nijak nie dało się tego poprawić... Używki ciężko będzie znaleźć, choć mi się osobiście udało po paru miesiącach poszukiwań i to w dobrym stanie - obyło się bez regeneracji tylko tulejki kupiłem w ASO (po ok 65 zł/szt). Jeśli będzie trzeba regenerować to ok 300-350 zł za sztukę.
Jeśli zdecydujesz się na oryginały (ok 1150 za sztukę w ASO) to zamawiaj od razu cały zespół amortyzatora ze sprężyną - jest w identycznej cenie w ASO (ok 1150) jak sam amorek, ale trzeba czekac na niego do kilku tygodni.

- tuleje wolnego wahacza tylnego (tego najdłuższego) przerabiałem też. Oddałem cały wahacz do regeneracji i dorobili mi obie tuleje za 100 zł za cały wahacz.

- poduszka amorka - raczej ASO.
Odpowiedz
#8
dzieki za odp sova

ODP TEDGUM:
Witam
Z podanych części możemy mieć jedynie tulejkę tylnego wahacza ale i tak są tam dwa rodzaje dlatego trzeba by było pomierzyć tę starą i podać nam wymiary bo nie wiem która będzie u Pana. To samo z tulejami do przedniego wahacza tego nie mam w katalogu do tego rocznika ale gdybym miał dokładne wymiary + foto to może uda sie coś dopasować. Jeśli chodzi o mocowanie amortyzatora tył to tylko regeneracja starych elementów koszt ok 400 zł za sztukę.

i czekam na odp z ASO
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości