Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
spalanie na autostradzie
#1
Witam,

Interesuje mnie spalanie na autostradzie przy stałej prędkości 160 km/h oraz 180 km/h. Jeśli ktoś sprawdzał będę wdzięczny za informacje.

Pozdrawiam,
Włodek
Odpowiedz
#2
Na forum nie ma jeszcze KB2.
Więc nie uzyskasz informacji.
Spalanie katalogowe dla KB2:
160 km/h - 11,7 l
180km/h - 12,5 l
Wyniki są zbliżone do KB1.
Odpowiedz
#3
(07-28-2013, 21:38 )wlodek napisał(a):
(07-28-2013, 21:34 )Peter napisał(a): Na forum nie ma jeszcze KB2.
Więc nie uzyskasz informacji.
Spalanie katalogowe dla KB2:
160 km/h - 11,7 l
180km/h - 12,5 l
Wyniki są zbliżone do KB1.

Dzięki. Wygląda na to, że nie będzie tak źle z tym spalaniem jak myślałem. Skąd masz dane katalogowe dla tych prędkości? Ja jakoś nie umiem znaleźć.

Dane z wczorajszej trasy, autostrada przy prędkości 160 km/h na tempomacie, przyspieszenia do 180-200 przy wyprzedzaniu kiedy chciałem oszczędzić komuś na prawym pasie hamowania oraz oczywiście hamowania i przyspieszenia w wyniku zajeżdżania drogi przez tiry - 12,3 l. Uważam to za bardzo dobry wynik. Jeśli chodzi o jazdę po mojej okolicy (odcinki 7-10 km) to cały czas się uczę samochodu i nawet czasem udaje mi się zejść poniżej 12 l. Średnie spalanie zwykle około 13,5 l.
Odpowiedz
#4
A moja furka na autostradzie łódź-gdańsk wciągnęła gazu 18l przy utrzymywaniu 170-180.......
Odpowiedz
#5
(03-16-2016, 5:24 )lukaszmmarek napisał(a): A moja furka na autostradzie łódź-gdańsk wciągnęła gazu 18l przy utrzymywaniu 170-180.......

To i ja sie pochwale moja furka wciąga od 11 do 13Litra benzynki Oczko
Odpowiedz
#6
a ty nie masz kb1?
Odpowiedz
#7
(03-21-2016, 4:14 )pablo diablo napisał(a): a ty nie masz kb1?

No ma ale kazdy post do statystyki sie liczy Oczko
Odpowiedz
#8
hahahahahahahaha  dobre to tez dobije Oczko
a tak poza tym Panowie to da sie powiedziec ile spala auto Wasze nasze  ? czy sprawdzaliscie dynamiczna jazde od tankowania do tankowania , zaznaczam sama dynamiczna, tak samo jazda ekonomiczna od tankowania do tankowania
do tego warunki zima ,lato , gory doliny itd
w sumie chodzi w temacie o watek autostadowy przy 180
ale tak poza tym , bo czesto ludzie pytaja o to spalanie
Ja przy 90 km osiagnalem na autostradzie na odcinku okolo 5 km spalanie 7,2
Odpowiedz
#9
(03-21-2016, 7:22 )Kubihondka napisał(a): hahahahahahahaha  dobre to tez dobije Oczko
a tak poza tym Panowie to da sie powiedziec ile spala auto Wasze nasze  ? czy sprawdzaliscie dynamiczna jazde od tankowania do tankowania , zaznaczam sama dynamiczna, tak samo jazda ekonomiczna od tankowania do tankowania
do tego warunki zima ,lato , gory doliny itd
w sumie chodzi w temacie o watek autostadowy przy 180
ale tak poza tym , bo czesto ludzie pytaja o to spalanie
Ja przy 90 km osiagnalem na autostradzie na odcinku okolo 5 km spalanie 7,2

To jest niemożliwe 7,2 litra chyba ci komp tak pokazał przez 5 sekund podczas resetu .
Odpowiedz
#10
od resetu ze stacji przejechalem 1 km do autostrady i potem odcinek kolo 12 km autostrada przez 90 km na godzine i spadlo do tylu
po co mialbym pisac bajki ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości