Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kb1 nowy bez przebiegu?
#1
http://www.ttmotors.net/web/italiano/usato.php

Czy to możliwe?

Przepraszam ale nie da się zalinkować bezpośrednio legenda, trzeba wybrać markę i model - wyjdzie kb1 bez przebiegu nowy z 2012.
Odpowiedz
#2
Jak widać, możliwe...
Po pierwsze primo, naszej zielonej wyspy nie tknął kryzys w tak wielkim stopniu jak inne państwa UE więc jeśli zdjęcie jest aktualne to możliwe że stoi tam już tyle czasu.

Po drugie primo Uśmiech z własnych zagranicznych doświadczeń wiem , że ściemnianie przebiegów to domena polaczków, na zachodzie nikt nie bawi się w przebiegi, naprawy itd... do tego stopnia, że w autach po stłuczce, demontują wszystkie uszkodzone elementy i wrzucają do środka, żeby można było ocenić stan samochodu.
Odpowiedz
#3
czy w 2012 produkowano jeszcze KB1?
Odpowiedz
#4
Ten silnik (3.5 295KM) chyba był montowany DO 2008 roku. A OD 2008 do 2012 w Legendach był 3.7 300KM. Dobrze mówię?
Odpowiedz
#5
(07-30-2013, 1:53 )kowal napisał(a): czy w 2012 produkowano jeszcze KB1?

Może to składak ? UśmiechUśmiech
Odpowiedz
#6
(07-30-2013, 2:20 )Peter napisał(a):
(07-30-2013, 1:53 )kowal napisał(a): czy w 2012 produkowano jeszcze KB1?

Może to składak ? UśmiechUśmiech

Dostałem maila od nich
This car is part of a stock of cars that we purchased at Km 0 Official Honda Italy. The date of first registration in Italy and '9/2006.
Our price is' Euro 24,400 net export

Odpisałem, żeby potwierdzili, że ma 0 km przebiegu, zobaczymy co napiszą. Tak długo stał? To chyba najlepiej na niego nie wpłynęło?
Odpowiedz
#7
To jest kwota netto?
Odpowiedz
#8
(07-30-2013, 2:20 )Peter napisał(a):
(07-30-2013, 1:53 )kowal napisał(a): czy w 2012 produkowano jeszcze KB1?

Może to składak ? UśmiechUśmiech

tak wlasnie mi wpadlo ze to model przedliftowy jeszcze Oczko ,
ale do czego zmierzam , kiedys jeszcze za czasow BA4 , byla u makaroniarzy Honda Prelude z przebiegiem 17.000 km i weryfikowala sie 12 letnim stażem ,
ktos to sciagna do PL i juz nie wygladala jak z pierwszego ogloszenia , ale mimo to Auto wskazywalo na maly przebieg
Odpowiedz
#9
Pwenie brutto, netto raczej nie podają...


PS. No i pod tym adresem nie widać w googlach żadnego salonu, tylko priv. mieszkania :d
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#10
export jest przeważnie netto lub auto juz nie zawiera watu , poza tym gwarancja leci od pierwszej rej, : first registration in Italy and '9/2006. , nie wiem czy dało by sie na wzgląd zerowego przebiegu przewrócić Gwarancje 3 Lata lub 100.000 km
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości