Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kb1 nowy bez przebiegu?
#11
(07-30-2013, 2:30 )wlodek napisał(a):
(07-30-2013, 2:20 )Peter napisał(a):
(07-30-2013, 1:53 )kowal napisał(a): czy w 2012 produkowano jeszcze KB1?

Może to składak ? UśmiechUśmiech

Dostałem maila od nich
This car is part of a stock of cars that we purchased at Km 0 Official Honda Italy. The date of first registration in Italy and '9/2006.
Our price is' Euro 24,400 net export

Odpisałem, żeby potwierdzili, że ma 0 km przebiegu, zobaczymy co napiszą. Tak długo stał? To chyba najlepiej na niego nie wpłynęło?

Przez 7 lat stał polerowany pieluszką zapewne Oczko w dogrzewanym pomieszczeniu. Coś makarony kręcą. Angielski na cienkim poziomie. Oni kupili z przebiegiem 0 i co dalej? Jeżeli jest data 1 rejestracji a auto nie zrobiło kilometra, to po co je rejestrowano?
Odpowiedz
#12
Tylko kto ci sprzeda cokolwiek za netto Duży uśmiech ?

Moim zdaniem podana przez Wlodka cena to brutto, a ze względu, że samochód "wypychany" jest na export, dealer sprzedający w IT nie bedzie zobowiązany do udzielenia gwarancji od sprzedaży. Stąd niższa cena Uśmiech .
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#13
Pisząc netto myślałem raczej o wszelkich dodatkowych opłatach, akcyzach, ubezpieczeniach, itp.
Pomijając oczywiście kwestię wiarygodności niniejszego ogłoszenia.
Odpowiedz
#14
A to było napisane do Elvisa, bo żyje chyba w świecie złudzień Uśmiech
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#15
jak czarnuch sprzedaje pisząc export to wiadomo ze nie ma nic w cenie zawarte (z myślą byle wyjechał z kraju) ,
jezeli to Salon to zapewne cena Netto lub jak to tez można rozumieć export bez praw gwarancyjnych , nie wiem jak jest w innych krajach ale w DE Firma sprzedający używane samochody musi dolozyc rok Gwarancji bez różnicy gdzie auto w EU będzie zarejestrowane. co nie zmienia Faktu ze treść ogłoszenia bardzo mizerna , gdyby nie ten przebieg to i cena była by zawrotna , no ale przykładowo rozrząd/płyny czy auto jeździ czy nie trzeba wymieniać Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości