Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
brak części legend III ?
#1
Witam, nigdzie nie mogę znaleźć sprężyn i amortyzatorów do legenda III ? czy to taki ciężki temat z tym?
Odpowiedz
#2
z niektórymi częściami faktycznie nie ma rewelacji. Albo ASO albo szukanie i dopasowywanie...

Ja jeśli chodzi o zawieszenie robię wszystko u Błońskiego w Zielonce pod Warszawą, facet na miejscu robi regenerację, dorabia, przerabia i nie kosztuje to majątku. Jedynym mankamentem jest to że trzeba być o 5.30 rano w kolejce żeby zdążyć przed zachodem słońca Uśmiech
Robiłem u niego regeneracje wahaczy tył i amorka a dzisiaj wymieniałem przegub, sworznie wahaczy z przodu i drążki.

Ja jestem zadowolony
Odpowiedz
#3
A pytałes w japomoto lub aktyw obie firmy z poznania.
Odpowiedz
#4
Sprawdziłem również w tych sklepach i nadal nigdzie nie mogę znaleźć listwy ozdobnej tylnego zderzaka do Legendy KA 9...w ogłoszeniach z używanymi również brak...może ktoś zna "magiczne" miejsce gdzie można ją kupić ?
Odpowiedz
#5
a jak jest ogólnie z cześciami do tego auta filtry klocki takie podstawowe rzeczy są dostepne ?? i czy rozrząd jest na łańcuchu w legendzie III 3.5 v6?
Odpowiedz
#6
nie na pasku sam rozrzad nie jest drogi pompa wody najwiecej
Odpowiedz
#7
ale mówisz o legendzie III chodzi mi dokładnie o rok 1999 i silnik 3.5 v6? ile by wyniósł rozrząd $ ?
Odpowiedz
#8
byl temat na forum. ceny zobacz na http://sklep.intercars.com.pl/ albo japomoto albo aktyw.
Odpowiedz
#9
Z dostępnością do części tzw. eksploatacyjnych nie ma żadnych problemów. W pozostałych przypadkach trzeba liczyć na dawców.
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#10
właśnie kupuje rozrząd,kupilem za 330 zł w poznaniu w sklepie(61 8750649)daja znizke spoko,wszystko oprócz pompy wody,za która wołaja 430zł,narazie jeszcze szukam i zbieram opinie jaka pompe kupic...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości