Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
brak części legend III ?
#11
(08-03-2013, 22:45 )dzony22 napisał(a): Witam, nigdzie nie mogę znaleźć sprężyn i amortyzatorów do legenda III ? czy to taki ciężki temat z tym?

Amortyzatory tylko serwis lub Ebay Amerykański. Amorki w ASO ok 700zl szt. Z resztą części jest też tragicznie. To co bez problemu dostaniesz to klocki, tarcze, świece, filtry, paski. Szybę czołową np szukali mi miesiąc
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz
#12
(09-04-2013, 2:39 )jimmylegend napisał(a): właśnie kupuje rozrząd,kupilem za 330 zł w poznaniu w sklepie(61 8750649)daja znizke spoko,wszystko oprócz pompy wody,za która wołaja 430zł,narazie jeszcze szukam i zbieram opinie jaka pompe kupic...

Daj znać jak to jakościowo i z dopasowaniem stoi jak już będziesz miał wrażenia z montażu bo cena jest naprawdę niezła. Sprawdzałem w IC pasek 210, rolka 300 a pompa 700 a to już jest różnica
Odpowiedz
#13
Gdzie ty widziałeś pompę za 700 ??
Za 480 w IC (dla klienta 570)
Pasek Mitsuboshi 130 (dla klienta 170)
Rolkna INA 180 dla klienta 240
Odpowiedz
#14
z czapy sobie tego nie wytrzasnąłem, dzisiaj dzwoniłem do IC i takie ceny usłyszałem
Odpowiedz
#15
Kolega, ktory sie tu oglosil z tanimi czesciami do hondy, proponuje niskie stawki, ja sprawdzam pompe do KA8 u mojego kumpla z pracy i powinienem miec info na jutro lub na piatek. Podpytam go o opcje do KA9 i moze po dobrej cenie cos bedzie, tyle tylko,ze ja mam przedliftowa KA9.
Przydalby sie osobny temat o jakosci zamiennikow na podstawie doswiadczen poszczegolnych osob, ktore z takowych skorzystaly. Koncowki drazka do przedlifta dostalem za grosze, jakies 40zl, tyle,ze musze poczekac na pokonanie pewnego kilometrazu,zeby je ocenic. Na pewno sworznie Delphi do wahaczy gornych mozna smialo olac, bo to jeden wielki shit.
Odpowiedz
#16
Koncówki to są pewno yamato dostępne w IC

A taki temat już stworzyłem, ale nie było chętnych by coś tak wpisywać.
Sworznie do wahaczy dolne dostępne w IC .
Odpowiedz
#17
Sworznie dolne i górne przód dostępne są bez problemu,górne to swoją drogą pasują od accorda 5gen i 6 gen. Końcówki drążków jak i drążki kierownicze bez problemu w IC jak i AutoLand. Klocki i tarcze hamulcowe też nie ma problemu zarówno IC jak i AL. W żadnej hurtowni nie znalazłem tulei przednich wahaczy, no i oczywiście do tylnego zawieszenia też nic nie ma, ale mając wymiary zawsze coś się dobierze.
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz
#18
Podpinam się pod temat. Ma ktoś jakieś namiary na części do polifta? Rozchodzi się o o tyłek auta: prawa lampa i zderzak bo na kupno samej listwy ozdobnej nawet nie liczę...
Odpowiedz
#19
(07-12-2017, 16:55 )Lukaszzz84 napisał(a): Podpinam się pod temat. Ma ktoś jakieś namiary na części do polifta? Rozchodzi się o o tyłek auta: prawa lampa i zderzak bo na kupno samej listwy ozdobnej nawet nie liczę...

Chcesz kupić nowe części???
Odpowiedz
#20
Strzałeczka ja również podłączę się pod temat i jak ktoś z Was posiada wiedzę gdzie mogę nabyć droga kupna-sprzedaży gumy stabilizatora na tył do polifta to proszę o info ewentualnie od jakiej skorupy mógłbym je dopasować?Z góry dzięki pzdr
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości